• Неодамнешно
SOONHUA 10-180x100 Моќен Двоглед Високо Зголемување Долга Низа Широк Агол на Зумирање Телескоп Професионални Двоглед за Возрасни

SOONHUA 10-180x100 Моќен Двоглед Високо Зголемување Долга Низа Широк Агол на Зумирање Телескоп Професионални

Buyers rating:
DEN 1360.32

Количина на стоки

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Голем eyepieces, без притисок, без опструкција, посветла, за објавување на вашите очи, без замор.High-definition двоглед, погодна за отворен патни и други прилики.Идеален за птицата гледа, лов, возење, спортски настани.Еко-пријателски гумена обвивка, не се лизга, анти-пот, удобно и силен стисок.Доаѓаат со lanyard, мали димензии и мала тежина, лесно да се носат.Мазна фокус рака на воланот, централно фокус нараквица, цилиндрични дизајн, ергономски, погодно за фокусирање.Функција : 1. Мазна фокус рака на воланот, централно фокус нараквица, цилиндрични дизајн, ергономски, погодно за фокусирање.2. Еко-пријателски гумена обвивка, не се лизга, анти-пот, удобно и силен стисок.3. Голем eyepieces, без притисок, без опструкција, посветла, за објавување на вашите очи, без замор.4. High-definition двоглед, погодна за отворен патни и други прилики.5. Доаѓаат со lanyard, мали димензии и мала тежина, лесно да се носат.Спецификација : Предмет Тип : Telescope Condition : 100% Сосема New Color : Како слика shown Material : Rubber Size : Прибл. 18.8x18.5x6.5cm / 7.4x7.3x2.6in Пакет Листата : Телескоп x 1 Instruction Прирачник x 1 Storage Кеса x 1 Lense Почиста x 1 Lanyard x 1 .

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Античкиот Бинокуларна за Птицата Гледа, Пешачење, Опстанок Инструмент, Викторија Морски Месинг Кожа Бинокуларна,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Античкиот Бинокуларна за Птицата Гледа, Пешачење, Опстанок Инструмент, Викторија Морски Месинг Кожа Бинокуларна,

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

DEN 911.04
Bushnell Легенда L-Серија 10x42mm Двоглед
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Bushnell Легенда L-Серија 10x42mm Двоглед

340ft поле на гледање.На Bushnell Легенда LСерија Двоглед се постави стандард за извршување во областа со макс

DEN 7656.00
XLTFZY Двоглед Високо Зголемување Hd-се Лизга Брзо Фокус Бинокуларна,за Птицата Гледа Патување Лов Концерт Mountaineering/Црна/a
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

XLTFZY Двоглед Високо Зголемување Hd-се Лизга Брзо Фокус Бинокуларна,за Птицата Гледа Патување Лов Концерт Mountaineering/Црна/a

☞ Надворешна Гума Оклоп Може да Апсорбираат Шокови, Обезбедувајќи Цврст Стисок ☞, и Остатоци од Entethe Дв

DEN 1384.80