• Неодамнешно
LUOFDCLDDD Binocularssingle Двоглед 10x25 Hd Висока Моќност Преносни на слаба Светлина Ноќ Визија Мини Отворено Телескоп

LUOFDCLDDD Binocularssingle Двоглед 10x25 Hd Висока Моќност Преносни на слаба Светлина Ноќ Визија Мини Отворено

Buyers rating:
DEN 1982.40

Количина на стоки

[Висок контраст и резолуција на сликата] : најновиот оптичка технологија, висока густина телескопи се опремени со BAK-7 призми и целосно обложени леќи, со извонредна светлина и светлината.Ви обезбеди со неверојатна гледање искуство. [Совршен додаток] : Овој пренослив забележување на т.н " телескоп може да се држат со една рака.Многу удобен кога се гледа на работите за долго време. [Високо зголемување] : Возрасни 16 пати висока зголемување monocular-16 пати целосна зголемување monocular, обезбедување јасна и светла слики.Овој единствен-цевка телескоп има голем поле на гледање, па можете да уживате во птица гледа, пешачење, кампување, патување, гледајќи диви животни, природа, и воодушевување далечна убавина. [Водоотпорна Monoculars] : Ова high-definition водоотпорен, анти-магла, dustproof, shockproof monoculars гаранции живот водоотпорен функција, погоден за повеќето временски услови и средини (забелешка : не може да се користи за долго време во поројниот дожд или потопено во вода). [Примена] : Многу погодна за активности на отворено, птицата гледа, mountaineering, стрелаштво, пешачење, кампување, патување и backpacking.Производ Description Magnification : 16 times Objective надворешниот дијаметар : 52mm Objective леќа внатрешен дијаметар : 40mm Eyepiece надворешниот дијаметар : 40mm Eyepiece внатрешен дијаметар : 18mm Prism : BAK7 Mirror тело : пластична рамка + еколошки rubber Focusing : централен фокус + пред крајот парична казна-tuning Weight : 236g Size : 150*50*52mm Coating : HD multi-layer зелена film Configuration : двоглед + крпа торба + lanyard + ткаенина за чистење на леќите + пакување боја box Whether тоа е водоотпорен : не работат под вода.Ноќ визија : ниско-светло за ноќно гледање, не-инфраред, што е, постои слаб извор на светлина околу забележан објект, на посилна светлина, појасно ќе може да ги види.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

YTDTKJ Играчка Двоглед за Деца,8X21 Преносни Мини Рачни Отворено Деца Бинокуларна Телескоп Играчка,Висока Дефиниција
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

YTDTKJ Играчка Двоглед за Деца,8X21 Преносни Мини Рачни Отворено Деца Бинокуларна Телескоп Играчка,Висока Дефиниција

Рог око маска, за да се спречи угнетување на окото, на целосна линија на погледот светлина филм јасна без

DEN 1778.40
Firefield LM 10x42 Двоглед
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Firefield LM 10x42 Двоглед

Целосно МултиОбложени Леќи.Покрив Призмата Оптика.Ергономски Дизајн.Лесен.Земете во убавината на свет

DEN 720.00 785.76
Сваровски 12x50mm ЕЛ SwaroVision Двоглед
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Сваровски 12x50mm ЕЛ SwaroVision Двоглед

Swarovision технологија со областа flattener леќи, HD оптика, и максимална око олеснување.Оптимизиран Swarobright, Swarodur,

DEN 3039.60
Колман CA750 7x50 Бинокуларна Црна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Колман CA750 7x50 Бинокуларна Црна

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

DEN 1021.44
YTDTKJ Играчка Двоглед за Деца,8X21 Преносни Мини Рачни Отворено Деца Бинокуларна Телескоп Играчка,Висока Дефиниција
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

YTDTKJ Играчка Двоглед за Деца,8X21 Преносни Мини Рачни Отворено Деца Бинокуларна Телескоп Играчка,Висока Дефиниција

Рог око маска, за да се спречи угнетување на окото, на целосна линија на погледот светлина филм јасна без

DEN 2016.00