• Неодамнешно
LUOFDCLDDD 30x60 Мини Двоглед, Преносни Џеб Свитлива Двоглед, Погодна за Отворен, Птицата Гледа, планинарење, Гледајќи Претстави

LUOFDCLDDD 30x60 Мини Двоглед, Преносни Џеб Свитлива Двоглед, Погодна за Отворен, Птицата Гледа, планинарење,

Buyers rating:
DEN 1816.80

Количина на стоки

【Професионални Двоглед】Професионални 30*60 двоглед, зголемување : 10 X, 60mm цел леќа, 126 M/1000 M големи поле, може да ви помогне да се набљудуваат јасно лицето од 410 метри. [Високо-квалитетни оптика] BAK-4 призма и мулти-слој цел и eyepieces се обезбеди јасни елементи на high-definition визија, појасна визија и јасни слики.Погоден за птицата гледа, концерти и спорт. (Слабо светло за ноќно гледање, но ништо не може да се види во целосна темнина). 【Брз Фокус】Користење на централен фокус механизам, тоа е погодно да се прилагоди и да се фокусира брзо.Виткање двојно барел е опремен со ролери систем во центарот за прецизно прилагодување. [Лесни, преносливи, трајни] Лесни двоглед тежат само 165 грама/0.36 фунти, што ги прави идеални за патување или гледате животни.На количка за мини големина го прави лесно да се стави во џеб или складирање торба.На двоглед се изработени од природна гума, цврсти и издржливи, дизајниран со не се лизга рака тркала и водоотпорен функција. [Најдобрите подароци за возрасни и деца] Многу погодна за возрасни, деца, концерти, опери, театри, перформанси, патување, пешачење, кампување, спортски настани, птицата гледа.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

XJJZS Телескоп 8X21 HD Двоглед за Возрасни лица со слаба Светлина Визија,Компактен Двоглед за Птицата Гледа,Спортските
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

XJJZS Телескоп 8X21 HD Двоглед за Возрасни лица со слаба Светлина Визија,Компактен Двоглед за Птицата Гледа,Спортските

❤Мали и преносливо, лесен за носење, ❤Лесен дизајн за да се намали вашето патување товар ❤На FMC слој има

DEN 2437.92
Сваровски 12x50mm ЕЛ SwaroVision Двоглед
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Сваровски 12x50mm ЕЛ SwaroVision Двоглед

Swarovision технологија со областа flattener леќи, HD оптика, и максимална око олеснување.Оптимизиран Swarobright, Swarodur,

DEN 3039.60
KELIS Аурора HD 8x42 Двоглед
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

KELIS Аурора HD 8x42 Двоглед

【Јасно Слаба Светлина Визија】 KELIS Двоглед може да донесе јасна визија во слаба светлина состојба, но не

DEN 2080.80
YTDTKJ Играчка Двоглед за Деца,8X21 Преносни Мини Рачни Отворено Деца Бинокуларна Телескоп Играчка,Висока Дефиниција
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

YTDTKJ Играчка Двоглед за Деца,8X21 Преносни Мини Рачни Отворено Деца Бинокуларна Телескоп Играчка,Висока Дефиниција

Рог око маска, за да се спречи угнетување на окото, на целосна линија на погледот светлина филм јасна без

DEN 1778.40
Колман CA750 7x50 Бинокуларна Црна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Колман CA750 7x50 Бинокуларна Црна

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

DEN 1021.44
Сваровски Optik Swarovision 12X50 Двоглед, (Зелен)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Сваровски Optik Swarovision 12X50 Двоглед, (Зелен)

Мултифаза се отстранува и пресврт во eyecups, солиден магнезиум домување, и азот исполнет за да се спречи fogg

DEN 2272.80