• Неодамнешно
LUOFDCLDDD 30x25 Високо Зголемување Висока Листа Двоглед Мини Мобилен Телефон Двоглед Преносни Отворено Кампување Истражување Двоглед

LUOFDCLDDD 30x25 Високо Зголемување Висока Листа Двоглед Мини Мобилен Телефон Двоглед Преносни Отворено Кампување

Buyers rating:
DEN 227.76

Количина на стоки

Мулти-слој обложени леќи ја зголемуваат светлина, овозможувајќи и доволно светлина за да се добие најдобар гледање искуство.Оваа забележување на т.н " телескоп нуди зголемување од 10 пати и цел леќа со дијаметар од 25 мм.Поле на гледање : 96m-1000m. 3.7 x 1.2 инчи/9.4 x 3.1 cm, една рака операција, компактен и лесен, опремени со врвка за околу рака, лесно да се носат.Ноќ визија може да ви помогне да се види јасно во слабо светло, но не може да ви помогне да се види јасно во темница.Погоден за деца и возрасни.Monoculars се погодни за спортски настани, концерти, птицата гледа, кампување, голф, телескопи и патување.Производ Description Product име : Monocular (30x25)Цел леќа дијаметар : 25mm Focusing : Една рака опашка focusing Observation растојание : 96m-1000m Product повеќе : 10 times Product тежина : 56 грама (производ нето тежина), 77 грама (вклучувајќи пакување)Производ големина : 93*30* 30mm Packing големина : 110*45* 45mm Prism слој : FMC мулти-слој coating Product материјал : гума, plastic Packing : ПП торба, ткаенина за чистење на леќите, крпа торба, боја кутија.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

YTDTKJ Играчка Двоглед за Деца,8X21 Преносни Мини Рачни Отворено Деца Бинокуларна Телескоп Играчка,Висока Дефиниција
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

YTDTKJ Играчка Двоглед за Деца,8X21 Преносни Мини Рачни Отворено Деца Бинокуларна Телескоп Играчка,Висока Дефиниција

Рог око маска, за да се спречи угнетување на окото, на целосна линија на погледот светлина филм јасна без

DEN 1778.40
Колман CA750 7x50 Бинокуларна Црна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Колман CA750 7x50 Бинокуларна Црна

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

DEN 1021.44
Сваровски 12x50mm ЕЛ SwaroVision Двоглед
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Сваровски 12x50mm ЕЛ SwaroVision Двоглед

Swarovision технологија со областа flattener леќи, HD оптика, и максимална око олеснување.Оптимизиран Swarobright, Swarodur,

DEN 3039.60