• Неодамнешно
Bluetooth Вратот-Монтирани Слушалки, F55 aderroo, Намалување на Шумот Слушалки, IPX5 Водоотпорен и sweatproof, со Микрофон,Фитнес, Трчање, Спортски Слушалки, Компатибилен со iOS, Android??

Bluetooth Вратот-Монтирани Слушалки, F55 aderroo, Намалување на Шумот Слушалки, IPX5 Водоотпорен и sweatproof,

Buyers rating:
DEN 293.28

Количина на стоки

& High-definition стерео звук, квалитетот и намалување на Шумот технологија, со high-definition звук и слатка оптимизиран treble и ритам, овозможувајќи ви да ја слушнете на безжична Bluetooth слушалки во многу лесен начин, со уред за контрола на-музика, повици и гласовно асистенти. & Подолго време во мирување Слушалки & Уживаат јасно Bluetooth време на разговор до 8 часа, и до 10 часа на високо музика за слушање искуство, а потоа брзо полнење на вашиот безжичен earbuds во само 2 часа, слушалки капацитетот на батеријата е 110m Ah. & Спортски слушалки не падне & Овој спорт слушалка користи IPX7 технологија, е водоотпорен и sweatproof.Работи слушалки може да се задржи безбедно на дожд и пот.Уво-кука слушалки може да биде фиксиран на вашите уши, без разлика дали се работи надвор или трчање. Вежби, возење велосипед или танцување може да се користи. & најдолго работното растојание 33 стапки & Ова earbud со вградениот микрофон овозможува вие да го одбиете и да остварувате повици со користење на безжични слушалки, и може да биде поврзан на мобилни телефони, таблети, падовите и i Pods.Тоа може да се поврзе на далечина до 33 стапки и е интелигентен.Точка врска технологија, може да поврзете два мобилни телефони во исто време. & Користејќи Bluetooth 5.0 верзија & Ова Bluetooth безжична слушалка поддржува V5.2, се согласува да РАНЛИВИТЕ спецификации, е широко компатибилен со i OS, Android, Windows, брзо спарување, одберете automatic connection (автоматска врска по моќ-на, флексибилни силикони вратот виси, удобен за носење, магнетни earplug дизајн, лесно да се носат.Ова Bluetooth безжична слушалка поддржува V5.2, се согласува да РАНЛИВИТЕ спецификации, е широко компатибилен со i OS, Android, Windows, брзо спарување, одберете automatic connection (автоматска врска по моќ-на, флексибилни силикони вратот виси, удобен за носење, магнетни earplug дизајн, лесно да се носат,IPX5 водоотпорен и пот доказ,Bluetooth 5.0 чип, 10 метри lossless пренос,Широко компатибилен со i OS, Android, Windows,Брзо спарување, automatic connection (автоматска врска по се подигне,Слушалки батеријата со полно работно време 2-3 часа,најдолг повик слушање време е 8 часа,10 часа на непрекината на репродукцијата на музика,Производ тежина 0.033 kg,Пакување големина:22.5*17*3cm,Пакет тежина:0.12 kg,Навалување во уво дизајн, спортски слушалки, не може да се разнишаат исклучување диво,Флексибилни силикони вратот закачалка, удобен за носење,Магнетни earplug дизајн, лесно да се носат,Интелигентни multi-point врска технологија, може да поврзете два мобилни телефони во исто време,На уред за контрола на-музика, повици и гласовно асистенти,Тело материјал, ABS, TPU.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Bytech Жичен Earbuds, Црна, BYAUEB128BK
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Bytech Жичен Earbuds, Црна, BYAUEB128BK

Earbud дизајн насочува звукот во ушите.Вградениот микрофон овозможува да се направи или да се повикува.Слу

DEN 287.76