• Неодамнешно
Volkano Кул Децата Слушалки 3,5 мм Помошен Излез, Звучници за КОМПЈУТЕР/Мобилен Телефони/ТВ, во Уво Силикони Бучава Изолирање на Earbuds, футрола за Чување Торбичка Вклучен?

Volkano Кул Децата Слушалки 3,5 мм Помошен Излез, Звучници за КОМПЈУТЕР/Мобилен Телефони/ТВ, во Уво Силикони

Buyers rating:
DEN 239.76

Количина на стоки

НЕМА ПОВЕЌЕ БУЧАВАТА во ПОЗАДИНА - Овие жичен earbuds обезбеди бучава изолирање на сила со која се ослободува од надворешните амбиентални звуци.Сето ова е можно поради силикони earbud капи дека печат исклучување на влез во увото, така што музика се пушта директно во тоа, така што сите вие ги слушате е слатка песни од вашиот паметен уред.СИМПАТИЧНА футрола СОВРШЕН ЗА ПАТУВАЊЕ – Ова футрола е доволно мала за вашето дете да се носат во своите раце без проблеми, и има zippered затворање која го спречува содржината на оваа торба од одлевање надвор.Оваа симпатична футрола има мека внатрешни работи и доаѓа со пораби во mesh страна џеб дека е погодно за чување на вашите слушалки, и 3 групи на слушалка капи (S / M / L).НАПРАВЕНИ ЗА МАЛИТЕ - Овие 9.5 ft cabled слушалки имаат шарени earbud надворешноста да се одрази на вашето дете е личност, со сигурен вграден "Pause/Play" копчето за звук лесно контрола, од една страна, и една слушалка клип кој може да биде безбедно е прикачена на секое кошула, и удобен малку торба за носење околу вашите слушалки!Тие доаѓаат во асортиман на бои, знаци, и голема личност – ќе добиете за да се избере помеѓу Пурпурна Еднорог, Розова Лама, Сина Авион, и Шарени Простор.ПРЕТРЕС ЗАШТИТА - не се Направени само за да изгледаат кул, но за да биде безбедно исто така - овие слушалки се ограничува нивниот звук интензитет да 85db за да се заштити вашето дете ушите од непријатност за време на подолг период на слушање на музика.НАШЕТО ВЕТУВАЊЕ ЗА ВАС - На Volkano, ние се гордееме со обезбедување на нашите клиенти со продукти кои се дизајнирани да траат, да ви даде бескрајна забава и изгледа неверојатно премногу.Овие простор подарок мали пупки не се различни!Не само тие функција извонредно звук, сит се вклопуваат, медиумите контрола, и други неверојатни моменти, но тие се поддржани од страна на производителот кавга-бесплатно поддршка и 1-годишна гаранција, и цел живот услуги на клиентите гаранција.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања. 1 x Volkano Kiddies Серија Волумен Ограничување на Слушалки. 3 x Силикони Earbud Совети.На Kiddies Серија earbuds се меки, сит-фитинг, и веднаш и да се обезбеди одлична удобност, додека блокирање надвор амбиенталниот шум, што ќе ви овозможи да уживате во удобноста на слушање без да биде расеан од вашата околина.Volkano Kiddies Опсег.Почнувајќи од кои се надвор од овој свет Простор тема, уникатни и супер симпатична Еднорог тема, легендарниот Лама тема, и последно, но сигурно не и најмалку важно, на џет-поставување на Џет тематските футрола и слушалки.Совршен за било и дете!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

HappyF Безжична на Коскената Спроводливост Слушалки,Не-Уво Bluetooth 5.3 Слушалки,Ip68 Водоотпорен Пливање Слушалки,Ниско-енергетски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

HappyF Безжична на Коскената Спроводливост Слушалки,Не-Уво Bluetooth 5.3 Слушалки,Ip68 Водоотпорен Пливање Слушалки,Ниско-енергетски

1.Коскената Спроводливост Слушалки : Коскената Спроводливост Слушалки Работат Преку Вибрации и Пренесу

DEN 1019.28
Bytech Жичен Earbuds, Црна, BYAUEB128BK
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Bytech Жичен Earbuds, Црна, BYAUEB128BK

Earbud дизајн насочува звукот во ушите.Вградениот микрофон овозможува да се направи или да се повикува.Слу

DEN 287.76
Деца Earbuds Слушалки за на Училиште, QIDAIZUOEN 10 Пакети Поединечно Завиткани Студент Слушалки со Трајни Метежот-Слободен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Деца Earbuds Слушалки за на Училиште, QIDAIZUOEN 10 Пакети Поединечно Завиткани Студент Слушалки со Трајни Метежот-Слободен

10 ПАКЕТИ Оди преку слушалки брзо?Ова ќе бидете сигурни дека ќе имате секогаш резервна оние на доста нис

DEN 311.76