• Неодамнешно
Homyl Bluetooth Earbuds Чистење Пенкало Чиста Четка за Полнење Bluetooth Слушалка Чистење Пенкало за Таблет

Homyl Bluetooth Earbuds Чистење Пенкало Чиста Четка за Полнење Bluetooth Слушалка Чистење Пенкало за Таблет

Buyers rating:
DEN 1166.40

Количина на стоки

* Чистење : Од мали дупки на earplugs на полнење оддел, 360-степен чистење и не се мртви краеви се направи вашиот earplugs повеќе издржливи. * Широко се Користи : Таа е погодна за дигитални производи како што се bluetooth earplugs, слушалки, мобилни телефони, компјутери, таблети, камери итн. * Материјал : Направен од високо-квалитетни пластични и кадифен материјали.Посебна двојно-главата дизајн .тоа не ќе штета на earplug компоненти и дупки. * Компактен Дизајн : Мал и компактен, Мали димензии, мала тежина, лесно да се носат. * Парична казна изработка, стилски изглед и одлична текстура.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

HappyF Безжична на Коскената Спроводливост Слушалки,Не-Уво Bluetooth 5.3 Слушалки,Ip68 Водоотпорен Пливање Слушалки,Ниско-енергетски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

HappyF Безжична на Коскената Спроводливост Слушалки,Не-Уво Bluetooth 5.3 Слушалки,Ip68 Водоотпорен Пливање Слушалки,Ниско-енергетски

1.Коскената Спроводливост Слушалки : Коскената Спроводливост Слушалки Работат Преку Вибрации и Пренесу

DEN 1019.28
Sony MDR-EX10LP/DBL Earbud Слушалки Кобалт Сина
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Sony MDR-EX10LP/DBL Earbud Слушалки Кобалт Сина

Конективност Технологија : Wired 9mm возачот единица, neodymium магнет, хибридни силиконски earbuds (S / M / L), 1.2 m YТип н

DEN 2076.00
Деца Earbuds Слушалки за на Училиште, QIDAIZUOEN 10 Пакети Поединечно Завиткани Студент Слушалки со Трајни Метежот-Слободен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Деца Earbuds Слушалки за на Училиште, QIDAIZUOEN 10 Пакети Поединечно Завиткани Студент Слушалки со Трајни Метежот-Слободен

10 ПАКЕТИ Оди преку слушалки брзо?Ова ќе бидете сигурни дека ќе имате секогаш резервна оние на доста нис

DEN 311.76
Sony MDREX10LP/DPK Во Уво Слушалки
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Sony MDREX10LP/DPK Во Уво Слушалки

Конективност Технологија : Wired 9mm возачот единица, neodymium магнет, хибридни силиконски earbuds (S / M / L), 1.2 m YТип н

DEN 479.52
Sony MDREX10LP/КОЈА Во Уво Слушалки,Бела
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Sony MDREX10LP/КОЈА Во Уво Слушалки,Бела

9mm возачот единица, neodymium магнет, хибридни силиконски earbuds (S / M / L), 1.2 m YТип на кабелот.Широк спектар на бои

DEN 391.20