• Неодамнешно
Volkano Нинџа во Уво Слушалки со футрола и Keyring, Жичен Earbuds со Пауза/Копчето Play Компатибилен со Apple/Андроид/Мобилен Телефон/Лаптоп, Подароци за Момчиња [Blue & Red ] Kiddies Сериј?

Volkano Нинџа во Уво Слушалки со футрола и Keyring, Жичен Earbuds со Пауза/Копчето Play Компатибилен со Apple/Андроид/Мобилен

Buyers rating:
DEN 263.76

Количина на стоки

НЕМА ПОВЕЌЕ БУЧАВАТА во ПОЗАДИНА - Овие жичен earbuds обезбеди бучава изолирање на сила со која се ослободува од надворешните амбиентални звуци.Сето ова е можно поради силикони earbud капи дека печат исклучување на влез во увото, така што музика се пушта директно во тоа, така што сите вие ги слушате е слатка песни од вашиот паметен уред.СИМПАТИЧНА футрола СОВРШЕН ЗА ПАТУВАЊЕ KEYRING – Оваа футрола е доволно мала за вашето дете да се носат во своите раце без проблеми, и има zippered затворање која го спречува содржината на оваа торба од одлевање надвор.Оваа симпатична футрола има мека внатрешни работи и доаѓа со пораби во mesh страна џеб дека е погодно за чување на вашите слушалки, и 3 групи на слушалка капи (S / M / L).НАПРАВЕНИ ЗА МАЛИТЕ - Овие 9.5 ft cabled слушалки имаат шарени earbud надворешноста да се одрази на вашето дете е личност, со сигурен вграден "Pause/Play" копчето за звук лесно контрола, од една страна, и една слушалка клип кој може да биде безбедно е прикачена на секое кошула, и удобен малку торба за носење околу вашите слушалки!Тие доаѓаат во асортиман на бои, знаци, и голема личност – ќе добиете за да се избере помеѓу Нинџа дизајн, Булдог, симпатична Сирена, и Лубеница.ПРЕТРЕС ЗАШТИТА - не се Направени само за да изгледаат кул, но за да биде безбедно исто така - овие слушалки се ограничува нивниот звук интензитет да 85db за да се заштити вашето дете ушите од непријатност за време на подолг период на слушање на музика.НАШЕТО ВЕТУВАЊЕ ЗА ВАС - На Volkano, ние се гордееме со обезбедување на нашите клиенти со продукти кои се дизајнирани да траат, да ви даде бескрајна забава и изгледа неверојатно премногу.Овие Нинџа тематските подароци за момчиња мали пупки не се различни!Не само тие функција извонредно звук, сит се вклопуваат, медиумите контрола, и други неверојатни моменти, но тие се поддржани од страна на производителот кавга-бесплатно поддршка и 1-годишна гаранција, и цел живот услуги на клиентите гаранција.Контакт за помош и повеќе информации. 1 x Volkano Kiddies Серија Волумен Ограничување на Слушалки.Футрола со Keyring. 3 x Силикони Earbud Совети.На Kiddies Серија earbuds се меки, сит-фитинг, и веднаш и да се обезбеди одлична удобност, додека блокирање надвор амбиенталниот шум, што ќе ви овозможи да уживате во удобноста на слушање без да биде расеан од вашата околина.Кои се движат од Чудесната Сирена тема, единствена и Ох толку слатка Лубеница тема, легендарниот Нинџа тема, и последно, но сигурно не и најмалку важно, Булдог тематските футрола и слушалки.Совршен за било и дете!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Деца Earbuds Слушалки за на Училиште, QIDAIZUOEN 10 Пакети Поединечно Завиткани Студент Слушалки со Трајни Метежот-Слободен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Деца Earbuds Слушалки за на Училиште, QIDAIZUOEN 10 Пакети Поединечно Завиткани Студент Слушалки со Трајни Метежот-Слободен

10 ПАКЕТИ Оди преку слушалки брзо?Ова ќе бидете сигурни дека ќе имате секогаш резервна оние на доста нис

DEN 311.76