• Неодамнешно
Veho STIX Вистински Безжична Bluetooth Слушалки | во Уво Earbuds | Слушалки | Премиум Аудио Драјвер | Продолжен 4hr на животниот Век на Батеријата | Вклучува Полнење футрола | велик

Veho STIX Вистински Безжична Bluetooth Слушалки | во Уво Earbuds | Слушалки | Премиум Аудио Драјвер | Продолжен

Buyers rating:
DEN 5399.04

Количина на стоки

Bluetooth безжична - до 20 милиони.Продолжен животниот век на батеријата - до 4 часа континуирана на репродукцијата на музика или повици.Вклучени преносни полнење футрола - Да го наплаќаат STIX до 3 пати.Вграден-во Smart Допир за да ја контролирате вашата музика и да се земе микрофонот повици.Дизајниран и конструиран во велика БРИТАНИЈА.Дизајниран и конструиран во велика БРИТАНИЈА на Veho STIX имаат премиум аудио драјвери да испорача високо крајот избалансиран звук.Продолжениот батеријата може да се даде до 4 часа непрекината репродукција, и со преносни полнење футрола може да се полни 3 пати додека се во движење.На STIX имаат вградено во Smart Допир за да ја контролирате вашата музика и да се земе микрофонот повици.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

HappyF Безжична на Коскената Спроводливост Слушалки,Не-Уво Bluetooth 5.3 Слушалки,Ip68 Водоотпорен Пливање Слушалки,Ниско-енергетски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

HappyF Безжична на Коскената Спроводливост Слушалки,Не-Уво Bluetooth 5.3 Слушалки,Ip68 Водоотпорен Пливање Слушалки,Ниско-енергетски

1.Коскената Спроводливост Слушалки : Коскената Спроводливост Слушалки Работат Преку Вибрации и Пренесу

DEN 1019.28