• Неодамнешно
Neckband Bluetooth Слушалки Безжична Earbuds 5.0 CVC 8.0 Водоотпорен Спорт Слушалки Бучава Поништување на Слушалки со Микрофон за Трчање, Возење, Работни Компатибилен со Магнетна

Neckband Bluetooth Слушалки Безжична Earbuds 5.0 CVC 8.0 Водоотпорен Спорт Слушалки Бучава Поништување на Слушалки

Buyers rating:
DEN 5529.36

Количина на стоки

【СВЕТЛИНА ЛУКСУЗОТ И МОДАТА】По неколку години на врнежи,IKXO стана статус симбол на модерна луксузна со висок квалитет, креативност и детали. 【ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН】Со ергономски вратот дизајн, тој се грижи за кожата и е модерно и ново.IKXO neckband слушалки се направени од меки силиконски кожата-пријателски материјал, кој може да се носи за долго време и се уште се чувствуваат удобно. 【ЈАСНО МУЗИЧКА ТЕКСТУРА】 Прилагодено biomembrane единица, 10мм големи големина се движи серпентина единица, со потенки и силните перформанси, широка звук поле, и богати ниво на детали, со што извонредно богата и реални звучни ефекти. 【РЕАЛНО ВРЕМЕ ЈАСНО ДИЈАЛОГ】 звукот празнина структура на IKXO виси на вратот слушалки е различен од традиционалните слушалки.Употребата на воздухопловството-одделение алуминиум легура звук празнина дизајн во голема мера може да се елиминира животната средина бучава, спокојно лице некоја бучна околина, и да ги дијалог јасно во реално време. 【НОВИ BLUETOOTH 5.0 ЧИП】 новиот Bluetooth 5.0 чип го подобрува сигнал конекција.Веднаш да се поврзете и да го користите, работи побрзо, повеќе е стабилна и силна анти-мешање способност.Помала потрошувачка на енергија, користите подолго време.Времето на полнење е само 2 часа, и употребата на време е до 36 часа.МАГНЕТНИ EARBUDS : Нема tangles.Нема гужва.Магнет на двете earbuds може да се прибере од нив заедно, кога тие си виси околу вратот.Лесно да се повлече, освен и pop-назад за да се продолжи со притискање.Ова Bluetooth слушалки обезбедува Дополнителна Флексибилност, Преносливост, и Издржливост кога се вежба.Ти никогаш не ќе мора да се грижите за овие слушалки падне!.Нема болка од долго користење.Погоден за салата, работат надвор и работи.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Bytech Жичен Earbuds, Црна, BYAUEB128BK
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Bytech Жичен Earbuds, Црна, BYAUEB128BK

Earbud дизајн насочува звукот во ушите.Вградениот микрофон овозможува да се направи или да се повикува.Слу

DEN 287.76
HappyF Безжична на Коскената Спроводливост Слушалки,Не-Уво Bluetooth 5.3 Слушалки,Ip68 Водоотпорен Пливање Слушалки,Ниско-енергетски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

HappyF Безжична на Коскената Спроводливост Слушалки,Не-Уво Bluetooth 5.3 Слушалки,Ip68 Водоотпорен Пливање Слушалки,Ниско-енергетски

1.Коскената Спроводливост Слушалки : Коскената Спроводливост Слушалки Работат Преку Вибрации и Пренесу

DEN 1019.28