• Неодамнешно
Bang & Olufsen Beoplay E8 Премиум Навистина Безжична Bluetooth Слушалки - Пинк

Bang & Olufsen Beoplay E8 Премиум Навистина Безжична Bluetooth Слушалки - Пинк

Buyers rating:
DEN 4200.00

Количина на стоки

Висок квалитет на стриминг : звукот се пренесува меѓу earbuds преку магнетно поле за нула испуштања.Овие елегантни во уво слушалки се навистина безжичен начин за да слушате музика и да ги преземат повици без да навлегува во начинот на вашиот зафатен, активен начин на живот.Подесени од успешниот Bang & Olufsen звук инженери, На Beo Play E8 earbuds испорача свежи, јасни аудио начинот На кој вашите омилени уметници наменети за ТОА да бидат слушнати.Премиум удобност Дизајнирана за да изгледаат и се чувствуваат како добри како тие звучат, овие безжична Bluetooth earbuds се прелиена со високи перформанси во Согласност спорт мемориска пена и силиконски уво совети во различни големини за безбедна одговара, без оглед на обликот и големината на вашите уши.Само 2 минути од време на полнење ви дава еден час на исполнување и целосна наполнетост испорачува до четири часа.Овие се користи-слободни гем-како слушалки направена со високо-квалитетни материјали да fashionably се вклопуваат вашата on-the-go начин на живот, како и вашите уши.Висок квалитет на аудио стриминг овие слушалки функција во близина на поле магнетна индукција (NFMI), иновативен аудио стриминг технологија која се користи во слушни помагала кои се осигурува добра конекција помеѓу два earbuds.Интуитивен допир интерфејс : лесен допир контроли ви се повикува, се префрлите песни, или да го активирате гласовни команди со допирање.Интуитивен допир интерфејс ви држи во контролира со едноставни гестови и атрактивна кожа полнење случај чува вашите слушалки напојува до никаде.Луксузен кожа полнење случај Beo Play E8 безжични слушалки патување во стил со луксузен кожа за носење дека двојки како on-the-go полнач.Nfmi создава магнетно поле околу главата, така што сигнали патуваат побрзо за подобар квалитет на стриминг.Кога почетна задолжен се користи до, сеуште можете да уживате во уште осум часа на моќта со две дополнителни трошоци од on-the-go полнење случај.До 12 часа на исполнување искуство целосна ден (или ноќта) На музика и повици секаде каде што ќе се шета со моќна батерија на овие врвни безжични слушалки. 4 часа на изведба, и 2 дополнителни 4-час-трошоци за on-the-go употреба.Со до 12 часа на изведба (четири часа за првичното полнење проследено со две преносни четири часа трошоци) што може да се задржи музика тече и повици кои доаѓаат во текот на целиот ден или ноќ.Боја : Прав Розова надградба на вашиот безжични слушалки збогатете го вашето слушање искуство како уживајте во приштина Bang & Olufsen потпис звук со премиум Beo Play E8 безжична Bluetooth слушалки.Голем звук во малку пакет опремени со Bang & Olufsen потпис звук, овие ненаметлива во уво слушалки не компромис за квалитет на звукот за безжични погодност.Уживајте во врвни звук при слушање на музика или на повици.Текстура гумени и полимер за домување на овие earbuds е отпорен на абење, додека останатите мазна на допир.Се држат вашата earbuds безбедно во оваа вистинска кожа случај, и потоа го дофати ткиво ткаенина рака за удобен транспорт.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

HappyF Безжична на Коскената Спроводливост Слушалки,Не-Уво Bluetooth 5.3 Слушалки,Ip68 Водоотпорен Пливање Слушалки,Ниско-енергетски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

HappyF Безжична на Коскената Спроводливост Слушалки,Не-Уво Bluetooth 5.3 Слушалки,Ip68 Водоотпорен Пливање Слушалки,Ниско-енергетски

1.Коскената Спроводливост Слушалки : Коскената Спроводливост Слушалки Работат Преку Вибрации и Пренесу

DEN 1019.28