• Неодамнешно
Bang & Olufsen Beoplay E8 Премиум Навистина Безжична Bluetooth Слушалки - Јаглен Песок - 1644126

Bang & Olufsen Beoplay E8 Премиум Навистина Безжична Bluetooth Слушалки - Јаглен Песок - 1644126

Buyers rating:
DEN 7176.00

Количина на стоки

Навистина безжична : безжичните во уво дизајн обезбедува кавга-бесплатно слушање без жици спроведен.Интуитивен допир интерфејс : лесен допир контроли ви се повикува, се префрлите песни, или да го активирате гласовни команди со допирање.Висок квалитет на стриминг : звукот се пренесува меѓу earbuds преку магнетно поле за нула испуштања.Полнење случај : вистинска кожа случај да патуваат модерно. 4 часа на изведба, и 2 дополнителни 4-час-трошоци за on-the-go употреба.Конективност Технологија : Bluetooth.Доколку има проблеми со левото уво капка испис, тоа е обично поради магнетни пречки во NFMI технологија која се користи за да се направи E8 вистински безжична.Ова не е нужно дефект, но може да биде резултат на пречки во Bluetooth сигнал од други сигнали или производи, или поради лоши Bluetooth антена на изворот.Овие се користи-слободни гем-како слушалки направена со високо-квалитетни материјали да fashionably се вклопуваат вашата on-the-go начин на живот, како и вашите уши.Интуитивен допир интерфејс ви држи во контролира со едноставни гестови и атрактивна кожа полнење случај чува вашите слушалки напојува до никаде.Се повикува и да слушате песни на овие earbuds дома, на вашиот менуваат, или на работа со до 12 часа на изведба (4 часа по полнење, плус два дополнителни on-the-go тарифите од страна на полнење случај).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Деца Earbuds Слушалки за на Училиште, QIDAIZUOEN 10 Пакети Поединечно Завиткани Студент Слушалки со Трајни Метежот-Слободен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Деца Earbuds Слушалки за на Училиште, QIDAIZUOEN 10 Пакети Поединечно Завиткани Студент Слушалки со Трајни Метежот-Слободен

10 ПАКЕТИ Оди преку слушалки брзо?Ова ќе бидете сигурни дека ќе имате секогаш резервна оние на доста нис

DEN 311.76
HappyF Безжична на Коскената Спроводливост Слушалки,Не-Уво Bluetooth 5.3 Слушалки,Ip68 Водоотпорен Пливање Слушалки,Ниско-енергетски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

HappyF Безжична на Коскената Спроводливост Слушалки,Не-Уво Bluetooth 5.3 Слушалки,Ip68 Водоотпорен Пливање Слушалки,Ниско-енергетски

1.Коскената Спроводливост Слушалки : Коскената Спроводливост Слушалки Работат Преку Вибрации и Пренесу

DEN 1019.28