• Неодамнешно
Neckband Bluetooth Слушалки Безжична Earbuds 5.0 CVC 8.0 Водоотпорен Спорт Слушалки Бучава Поништување на Слушалки со Микрофон за Трчање, Возење, Работни Компатибилен со Магнетни (

Neckband Bluetooth Слушалки Безжична Earbuds 5.0 CVC 8.0 Водоотпорен Спорт Слушалки Бучава Поништување на Слушалки

Buyers rating:
DEN 5793.36

Количина на стоки

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. 【СВЕТЛИНА ЛУКСУЗОТ И МОДАТА】По неколку години на врнежи,IKXO стана статус симбол на модерна луксузна со висок квалитет, креативност и детали. 【ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН】Со ергономски вратот дизајн, тој се грижи за кожата и е модерно и ново.IKXO neckband слушалки се направени од меки силиконски кожата-пријателски материјал, кој може да се носи за долго време и се уште се чувствуваат удобно. 【ЈАСНО МУЗИЧКА ТЕКСТУРА】 Прилагодено biomembrane единица, 10мм големи големина се движи серпентина единица, со потенки и силните перформанси, широка звук поле, и богати ниво на детали, со што извонредно богата и реални звучни ефекти. 【РЕАЛНО ВРЕМЕ ЈАСНО ДИЈАЛОГ】 звукот празнина структура на IKXO виси на вратот слушалки е различен од традиционалните слушалки.Употребата на воздухопловството-одделение алуминиум легура звук празнина дизајн во голема мера може да се елиминира животната средина бучава, спокојно лице некоја бучна околина, и да ги дијалог јасно во реално време. 【НОВИ BLUETOOTH 5.0 ЧИП】 новиот Bluetooth 5.0 чип го подобрува сигнал конекција.Веднаш да се поврзете и да го користите, работи побрзо, повеќе е стабилна и силна анти-мешање способност.Помала потрошувачка на енергија, користите подолго време.Времето на полнење е само 2 часа, и употребата на време е до 36 часа.МАГНЕТНИ EARBUDS : Нема tangles.Нема гужва.Магнет на двете earbuds може да се прибере од нив заедно, кога тие си виси околу вратот.Лесно да се повлече, освен и pop-назад за да се продолжи со притискање.Ова Bluetooth слушалки обезбедува Дополнителна Флексибилност, Преносливост, и Издржливост кога се вежба.Ти никогаш не ќе мора да се грижите за овие слушалки падне!.Нема болка од долго користење.Погоден за салата, работат надвор и работи.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Bytech Жичен Earbuds, Црна, BYAUEB128BK
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Bytech Жичен Earbuds, Црна, BYAUEB128BK

Earbud дизајн насочува звукот во ушите.Вградениот микрофон овозможува да се направи или да се повикува.Слу

DEN 287.76