• Неодамнешно
Solo3 Earpads Замена на Делови Протеини Кожа Мемориска Пена Уво Перници Додатоци Компатибилен со Ритам од страна на д-Р Дес Самостојна 2/3 Безжична A1796/B0534 На Уво Слушалки (?

Solo3 Earpads Замена на Делови Протеини Кожа Мемориска Пена Уво Перници Додатоци Компатибилен со Ритам од страна

Buyers rating:
DEN 311.76

Количина на стоки

【УДОБНО】Професионални одделение протеини кожа е наменет за долгорочна употреба, поцврста мемориска пена која изолатите звучи совршено се од вашата околина.Овие самостојна 3 уво влошки се навистина удобни. 【ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА】не Ви се потребни специјални алатки за да ги стави на, се што треба да направите е да ги отстраните старите solo3 earpads потоа ставете нови на точното место тогаш земи ја повлече и инсталира.Еден од уво влошки има рецка за headphone е полнач. 【КОМПАТИБИЛНОСТ】Овие уво перници само компатибилни со ритам од страна на д-р.дес самостојна 3/соло 2 безжични B0534/A1796 слушалки. (Не Одговара самостојна 1, самостојна HD, самостојна 2 жичен/B0518, студио 2, студиото 3). 【ИСТО КАКО OEM】Тие се совршена замена на делови, не може да ја каже разликата помеѓу оригинали и овие самостојна 3 уво перници.Овие се најлесен и повеќето достапни начин да се направи вашиот стар слушалки назад кон нова!. 【СИГУРЕН ПО-ПРОДАЖБАТА на УСЛУГАТА】купувањето е поддржан од страна на 90-ден за слободни замена или целосна наплата за било кој квалитет на проблемот, и 12 месеци гаранција.Било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Висока еластичност мемориска пена за намалување на бучавата и да се зголеми квалитетот на звукот обезбедува совршена за слушање искуство, високо-квалитетен протеин leathers обезбеди удобно допир.На соло 3 замена уво влошки САМО компатибилни со ритам од дес самостојна 3.0/2.0 безжична B0534/A1796 слушалки. (Не Одговара самостојна 1, самостојна HD, самостојна 2 sired/B0518, студио 2, студиото 3) инсталацијата е многу едноставна, вие може да го направи тоа во рок од 5 минути, да се види на настава видео на You Tube за да научат како да го направите тоа и да се направи тоа многу поедноставно.Димензии : 3.1 x x 2.7 0.7 инчи Пакетот Вклучува : 1 пар замена earpads Овие самостојна 3 додатоци се направени од страна на GIGRIN, тие не носат било трговски марки кои се во сопственост од страна на оригиналните приклучок за слушалки компанија, а продавачот не е поврзано со оригиналните приклучок за слушалки компанија во било кој начин.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат