• Неодамнешно
Самостојна 3 Безжична Earpads Замена Solo2 Уво Перница Влошки Протеини Кожа Мемориска Пена Додатоци Компатибилен со Ритам од Дес Solo2/Solo3 Безжична (Режим B0534/A1796) На Уво Слуш

Самостојна 3 Безжична Earpads Замена Solo2 Уво Перница Влошки Протеини Кожа Мемориска Пена Додатоци Компатибилен

Buyers rating:
DEN 280.80

Количина на стоки

【КОМПАТИБИЛНОСТ】На Самостојна 3 earpad замена за Удира со дес Самостојна 2 Безжични/Соло 3 Безжична (Режим B0534/A1796) На Уво слушалки. (Не Одговара Самостојна 1, Самостојна HD, Самостојна 2 Жичен/B0518, Студио 2, Студиото 3). 【УДОБНО】Професионални одделение протеини кожа е наменет за долгорочна употреба, поцврста мемориска пена која изолатите звучи совршено се од вашата околина.Овие Самостојна 3 earpads се навистина удобни. 【ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА】 не Ви се потребни специјални алатки за да ги стави на, се што треба да направите е да ги отстраните старите победи earpads потоа ставете нови на точното место тогаш земи ја повлече и инсталира.Еден од уво чаши има рецка за headphone е полнач.Види настава видео на You Tube, ако не знаат да го замени. 【ДОБРА ВРЕДНОСТ】 На Solo3 перница се чувствува и изгледа одлично, не може да ја каже разликата помеѓу оригинали и оваа уво перница.Ова е наједноставниот и повеќето достапни начин да се направи вашиот стар слушалки назад кон нова!. 【СИГУРЕН ПО-ПРОДАЖБАТА на УСЛУГАТА】 купувањето е поддржан од 90 дена бесплатен замена или целосна наплата за било кој квалитет на прашање, и 12 месеци гаранција.За било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат