• Неодамнешно
Многу Канарските Жолт Дијамант Парфем Мирис на Телото Нафта за Жени со Mobetter на Мирисни Масла

Многу Канарските Жолт Дијамант Парфем Мирис на Телото Нафта за Жени со Mobetter на Мирисни Масла

Buyers rating:
DEN 119.76

Количина на стоки

Ако ви се допаѓа оригиналниот Парфем Мирис, што ќе љубов нашата впечаток!.Долготрајни и мириса одлично во текот на целиот ден!. 100% чиста мирис на нафта без додаден алкохол.Не се поврзани со дизајнер бренд или производителите и др.Погоден за патување на големината на roll on.Ако сте љубители на оригиналниот мирис отколку што ќе љубов нашата впечаток!Долготрајни ќе мирис одлично во текот на целиот ден! 100% чиста мирис на нафта - без додаден алкохол што Не се поврзани со дизајнер бренд или производителите.Удобен патување-големина со тек на ОДРЕКУВАЊЕ : ПРЕДМЕТ НА ОВОЈ ОГЛАС Е ВО никој случај НЕ се ПОВРЗАНИ со ПРОИЗВОДИТЕЛИТЕ, ДИСТРИБУТЕРИТЕ, ИЛИ СОПСТВЕНИЦИ НА ДИЗАЈНЕРОТ ОРИГИНАЛНИ МИРИСИ ИЛИ КОМПАНИИ.ИМЕ СЕ КОРИСТИ ЗА ДА СЕ ОПИШЕ ВИДОТ НА МИРИС МИРИС.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат