• Неодамнешно
Версаче Ерос Пламен за Мажи Eau De Parfume Спреј 6.7 Унца, Црвена

Версаче Ерос Пламен за Мажи Eau De Parfume Спреј 6.7 Унца, Црвена

Buyers rating:
DEN 2160.00

Количина на стоки

На вуди зачинета мирис за самоуверени мажи.Свежи, слатка, топло, сензуална, сложени & alluring.Топ белешки на италијански citruses, црн пипер & рузмарин.Блискиот белешки на pepperwood, здравец & rose.База белешки на шумата, tonka & ванила.Лансиран во 2018. Погодна за вечер или постудено годишни времиња носат.Големина : 6.7 Fl Мл (Пакување од 1).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат