• Неодамнешно
bambini Polarfleece Младата Ќебе

bambini Polarfleece Младата Ќебе

Buyers rating:
DEN 222.96

Количина на стоки

100% Памук.Увезени.Машина За Миење - Сува.Polarfleece Младата Ќебе. 100% Полиестер.Големина : 30"x 36 ".Боја Избори - Еден (1) По Пакет.Слави 25 Години од Најдобрите Производи & Најдобра Вредност во Бебе и Деца Носат.Гушвам сте малку се оние во удобноста со производи од Bambini.Нудејќи им на најдобрите производи и најдобра вредност во младата и детски носат, тие станаа водечки Американски babywear компанија.Овој ист успех преведени на меѓународниот пазар, каде што тие имаат силно присуство во земјите во светот.Bambini нуди низа на младата layette облека и додатоци, вклучувајќи подарок пакети, нап вреќи & swaddle ќебиња.Со седиште во Калифорнија, САД и да ја слави својата 25 година, Bambini има добро заработи репутација за иновација, квалитет и услуга на клиентите.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат