• Неодамнешно
Yuemengxuan Деца Бебе Девојки Долг Ракав Едно Парче Костим за капење Кавга Солидна Боја Деца Девојка во Бикини Костим за на Плажа

Yuemengxuan Деца Бебе Девојки Долг Ракав Едно Парче Костим за капење Кавга Солидна Боја Деца Девојка во Бикини

Buyers rating:
DEN 215.76

Количина на стоки

Материјал : Направен од високо-квалитетен водоотпорен материјал, Полиестер Spandex мека и удобна, многу пријателски за бебиња.Брзо сушење перформанси е силна, и бебето ќе биде поудобно.Дизајн : еден-парче костим за капење со lotus чипка во полна боја има многу бои за да изберете од, жолта, зелена, црвена, сина, кајсија и така натаму.Големина : 12-18 МИЛИОНИ деца бебе девојка 18-24 M 2-3 T 3-4 T 4-5 T.Ве молиме проверете ја големината на табелата пред купување и да го изберат големина која најдобро одговара на вашето бебе.Повод : Оваа еден-парче костим за капење е погодна за многу наврати.Одлично за лето сурфање, плажа, базен, роденден, одмор, одморалишта, пливање, kiddie базен, фотографии или други водни активности.Пакет содржи : 1* Бебе костим за капење.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Дете Дете Бебе Девојки Костим За Капење Точки Без Ракави Бански Две-Парче Костим За Капење На Плажа Бикини Лето
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дете Дете Бебе Девојки Костим За Капење Точки Без Ракави Бански Две-Парче Костим За Капење На Плажа Бикини Лето

Полиестер,Spandex.Ткаенината е мека и удобна, погоден 612 месеци, 1218 месеци, 1824 месеци, 23 T, 34 T девојки бански к�

DEN 383.76