• Неодамнешно
DXM 3мм 7mm 10мм 5yards/Многу Црн Високо Еластична Шиење Еластична Бенд Компатибилен со Фиат Гумени Бендот Половината Бенд Водат Јаже Еластична Лента 18901

DXM 3мм 7mm 10мм 5yards/Многу Црн Високо Еластична Шиење Еластична Бенд Компатибилен со Фиат Гумени Бендот Половината

Buyers rating:
DEN 926.40

Количина на стоки

ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ и ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА.ШИРОКА ПРИМЕНА : Совршен за DIY headbands, подарок завиткување, украси, свадба цвеќиња.DIY ЗАНАЕТ : Совршен за шиење за коса, лак одлуки, гроздобер шиење, покана картички, хартија занаети, декорирање на подарок кошеви, коса-тите и многу повеќе DIY проекти.Идеален за DIY шиење проекти, подарок завиткување, дома декорација, свадба декорација, партија декорација, лак одлуки, цвет уметност и повеќе.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : објектот е завиткан во ролна и може да се намали со нив во различни соодветни големини, одлична за шиење, quilting, далноводи, широко се користи во банкет, карти, подарок,торта украс,centerpieces,кукла облека,рачно изработени шиење занает подарок за бебето туш, birthday (роденден), housewarming,годишнина, ден на мајката, баба ден тетка ден,денот на вљубените,Божиќ ден, денот на благодарноста,свадба ден украси и сл. 100% НАПЛАТА ГАРАНЦИЈА : Ако не сте задоволни со производот, ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да ви обезбеди со задоволување на решение!Превозот Во Светот!!!.Vairous светли бои може да ви даде повеќе избори во DIY проекти.Удобно да се Носат : На монистра се направени од полимер глина, лесни и водоотпорен, удобно носење, и боја нема да се промени, секогаш се одржи светли бои, може да се носи на плажа, базен или бања.Соодветна Големина на : не Може да одговара sheshells, синџири, spacer монистра, еластична еластичен мозок, прстени, hummer clasps да се направи накит.Мулти Usages : се Користи за DIY обетки, chokers, boho beaded нараквици, ankets, ѓердани, накит, за скролување синџири, како и други занаети.Широк Апликации : едноставен ,елегантен и око-фаќање, погоден за тинејџери и возрасни, совршен за сончеви пролет и лето, секојдневно wearring, партија, сурфер и други прилики.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Еластична-Бендови-за-за Шиење, Еластична Јаже/Еластична Кабелот Тешки Водат Висока Еластичност Поврзана Еластична
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Еластична-Бендови-за-за Шиење, Еластична Јаже/Еластична Кабелот Тешки Водат Висока Еластичност Поврзана Еластична

Плетенка еластична бенд направени од издржлив и премиум квалитет ткаени полиестер ткаенини.Боја : Бела

DEN 1814.40
KABITA Рамен Маска Еластична Бенд Гума Јаже Уво Виси Јаже Прилагодливи DIY Мека Црно Бела Еластична Шиење Еластична
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

KABITA Рамен Маска Еластична Бенд Гума Јаже Уво Виси Јаже Прилагодливи DIY Мека Црно Бела Еластична Шиење Еластична

ДОБРА ЕЛАСТИЧНОСТ : Висок квалитет на еластична јаже е добра еластичност, и во рамките на дозволената сп

DEN 333.12