• Неодамнешно
Домашно милениче Хлапак Куче Clipper Електрични Миленичиња Коса Trimmers Хлапак Cordless Куче Чешлање Полнење со USB Кабел

Домашно милениче Хлапак Куче Clipper Електрични Миленичиња Коса Trimmers Хлапак Cordless Куче Чешлање Полнење

Buyers rating:
DEN 2008.80

Количина на стоки

2 Чешли : Куче Чешлање Комплет вклучува 3/6mm чешел и 9/12mm чешел, која може да се користи во зависност од должината и густината на животински влакна.Ниски Вибрации : Електрични Миленичиња Коса Тример е во ниски вибрации, и миленичиња чешлање веќе не се плаши.Примена : Милениче Хлапак е лесен за користење; погоден за кучиња, мачки, зајаци и други кожен животни.Пакет се Вклучени : 1 Куче Clipper, 1 Чистење со Четка, 1 USB Кабел, 2 Чешли.Големина : Големината на куче clipper е 15x4.4 cm/5.91x1.73 инчен Преносни и лесен.Description The лесен и ергономски се справи со дизајн, направи куче shavers многу полесно да се работи, без разлика за почетниците корисници или професионалци.Домашно милениче тример за мачки и кучиња со ниски вибрации и тивко дизајн, обезбедува вашето домашно милениче е удобно во текот на чешлање процес.Тоа ќе им помогне на вашето домашно милениче се чувствуваат комотно, не се плаши од средување на косата.Features Dog clipper-Боја : Сина, бела.-Материјал : ABS.-Големина : 15x4.4 cm/5.91x1.73 инч.Препорачливо е да се мијат куче на косата пред да се кастри, во спротивно, тоа ќе биде потешко да се избричат.Пакет Including1 * Куче Clippern1 * Чистење Brushn1 * USB Cablen2 * Чешел.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат