• Неодамнешно
Електрични Куче Clipper Батерија Миленичиња Чешлање Комплет Мачка Коса Тример Животинско Хлапак Style1 Милениче Clipper

Електрични Куче Clipper Батерија Миленичиња Чешлање Комплет Мачка Коса Тример Животинско Хлапак Style1 Милениче

Buyers rating:
DEN 1620.00

Количина на стоки

5-Ниво фино прилагодување на : Пет clipper има 5-ниво на приспособување, што го прави полесно за вас да се избричат вашето домашно милениче коса (прилагодливи 0.8-2mm).Материјал : Пет тример е изработен од титаниум керамички главата, трајни, може да се користи за долго време.Ниско ниво на бучава : Куче коса clipper само што го прави ниска потпевнувам, и тоа нема да се исплаши вашиот миленик кога ќе се отсечени неговата или нејзината коса.Ниско ниво на бучава помага смири вашето домашно милениче и да се направи полесно чешлање.Големина : Куче чешлање комплет 4.5x18.5 cm / 1.77x7.28 инчи, мали и преносливо, и може да се користи при патувањето.Супер безбедност : Куче clippers' R-во облик на obtuse агол третман, стружење главата Р облик на obtuse агол третман, спречување на вашиот омилен кортекс повреда.Description This милениче тример донесува посебен исклучителна тесен главата работи подобро за hairstylist на мал простор.Идеален за да скратите косата околу шепи, очи, уши, лице, задник, итн.Не поскапи сметки за миленичиња чешлање може да го направи тоа во свој начин.Features Dog clippers-Боја : Бела.-Материјал : Титаниум керамички малку.-Големина : 4.5x18.5 cm/1.77x7.28 инчи.Батерија тип : литиум батерија.Работно време : околу 90 минути.Полначот : 100v-240v 50 / 60 Hz.Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Боите може да постои мала разлика поради различни екрани.Пакет Including4 * Ограничување combn1 * Shavern1 * Чистење brushn1 * Полнење кабел.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат