• Неодамнешно
Куче Чешлање Clippers Комплет 5-Брзински Прилагодливи Милениче Clippers Батерија Чешлање Тример Коса Електрични Хлапак Комплет за Кучиња, Мачки Чешлање

Куче Чешлање Clippers Комплет 5-Брзински Прилагодливи Милениче Clippers Батерија Чешлање Тример Коса Електрични

Buyers rating:
DEN 2203.20

Количина на стоки

Острицата комбинирање со керамички подвижен нож за ефикасна и долгорочно сечење.Тоа секогаш води остра и носат-отпор,и нема да предизвика алергиски на кожата.Со 4 прилог упатство чешли (3мм/4mm/6mm/9mm) да се прилагоди на сечилото кога ќе треба да се контрола коса должина.Совршен за големи, средни и мали кучиња или мачки,да ги направи безбедни,лесно и удобно.Ниско ниво на Бучава и Вибрации - На бакар-оската мотор произведува ниско ниво на бучава и ниски вибрации.Ниско ниво на бучава може да помогне да се смират вашите домашни миленици и го прави чешлање процес е многу полесно и ниски вибрации нема да се плашиш миленичиња подалеку.Без разлика дали сте професионален groomer или почетник, на 5-ниво на сечилото на вредноста(0.8-2mm) на овој куче чешлање алатка ќе ви овозможи да се намали со голема прецизност.Полнење Начин : USB Полнењето.Description This милениче тример донесува посебен исклучителна тесен главата работи подобро за hairstylist на мал простор.Идеален за да скратите косата околу шепи, очи, уши, лице, задник, итн.Не поскапи сметки за миленичиња чешлање може да го направи тоа во свој начин.Features Dog clippers-Боја : Бела.-Материјал : Титаниум керамички малку.-Големина : 4.5x18.5 cm/1.77x7.28 инчи.Батерија тип : литиум батерија.Работно време : околу 90 минути.Полначот : 100v-240v 50 / 60 Hz.Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Боите може да постои мала разлика поради различни екрани.Пакет Including4 * Ограничување comb N1 * Shaver N1 * Чистење brush N1 * Полнење кабел.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат