• Неодамнешно
Куче Clippers Милениче Clippers Електрични Куче Коса Тример за Полнење Полнење преку USB на Животните Мачка Чешлање Хлапак

Куче Clippers Милениче Clippers Електрични Куче Коса Тример за Полнење Полнење преку USB на Животните Мачка

Buyers rating:
DEN 1286.40

Количина на стоки

Р агол дизајн : Пет тример е легура остри главата, агол r arc мелење, се вклопуваат скалпот крива, тоа може да нежно отстранете домашно милениче коса од вашето домашно милениче.USB полнење : Куче чешлање комплет користи погодно USB полнењето, и може да бидат заменети со мобилен телефон полни главата, вдлабнатина, моќ банка, компјутер, итн.Четка за чистење : Куче чешлање clipper е чистење со четка отстранува коса од чешел за подолг живот.Лесен за чистење : после бричење на домашно милениче, кучето коса clipper може директно да се мијат косата остатоци на притисни на смолкнување главата со вода, заштеда на време и напор, чисти и санитарни.Безжична : Куче clippers " големина 17.5x4.5 cm/6.89x1.77 инчен,тоа е капацитетот на батеријата на 1200 м-р, удобен, безжична употреба.Description This милениче тример донесува посебен исклучителна тесен главата работи подобро за hairstylist на мал простор.Идеален за да скратите косата околу шепи, очи, уши, лице, задник, итн.Не поскапи сметки за миленичиња чешлање може да го направи тоа во свој начин.Карактеристики Куче clippers-Боја : Бела.-Материјал : Пластика.-Големина : 17.5x4.5 cm/6.89x1.77 инч.Моќност : 5 w.Напон : 5 V.Полнење : 3 H.Режим на : 1Ж.Капацитетот на батеријата : 1200 м-р.Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Боите може да постои мала разлика поради различни екрани.Пакет Including1 * Куче clippers1 * англиски manual1 * USB полнење cable1 * чистење brush1 * 0.3 цм граница comb1 * 6mm граница comb1 * 9mm граница comb1 * 12mm граница чешел.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат