• Неодамнешно
BESWOOD 10 Премиум Хром-обложено Челик Сечилото Електрични Достав Месо, Сирење Храна Slicer Комерцијални и за Домашна употреба 240W BESWOOD250

BESWOOD 10 Премиум Хром-обложено Челик Сечилото Електрични Достав Месо, Сирење Храна Slicer Комерцијални и за

Buyers rating:
DEN 8592.00

Количина на стоки

Премиум Хром-обложено Челик Сечилото со заштита од корозија.Нема потреба да се изостри на сечилото често.Двоен Осветлен ON/OFF Switch 24 V да се избегне моќ шок за најдобрата заштита.Сечење месо, сирење, зеленчук, шунка, овошје и прецизно.САД стандард одобрен : ETL, NSF.Благодарение на Хром-обложено слој челик & висока температура третман процес, Beswood slicer е ножот останува остра подолго и се заштитени од корозија.Бидејќи нема потреба да се изостри често, сечилото е многу издржливи и е загарантирана да имаме подолг живот.Beswood храна slicer aslo вклучува : *Премиум V-појас со забележителни бучава и вибрации намалување. *Двоен осветлен ON/OFF switch 24 V да се избегне моќ шок за најдобрата заштита. *Skidproof Гумени Нозе & Сечилото Прстен Guard за безбедност. *Алуминиумско куќиште со топ-монтирани, два камења сечилото острилка одржување на постојано остар нож раб. *САД стандард одобрен : ETL, NSF.Beswood slicer е совршен за комерцијална употреба во ресторани, комерцијални кујни, кафулиња и во домашна употреба, како и.Тоа е можност да се парче boneless месо, сирење, шунка, зеленчук со висок стандард перформанси.Спецификации : *Сечилото Дијаметар : 10"*Моќност : 110-120 V, 240 W 1/3 HP *Сечилото револуција : 282/min *Максимална сечење должина : 210mm (8-1/4"), Максимална висина на сечење : 170mm(6-7/10")*Максимална сечење дебелина : 12mm (1/2 инчи) Пакет : 1 X храна slicer машина, 1 X Упатството,1xcleaning четка,1x храна машина oil Note : Pls имајте на ум дека Хром-обложено слој Челик Сечилото е направен и увезени од Италија, на Beswood храна slicer се собраа во Кина.Предупредување : За правилна употреба цел, pls читање на Операторот Упатство инструкции пред да го користите.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат