• Неодамнешно
Kleinn Автомобилската Воздух Рогови VELO-730 Демонот 730 Воз Рог Комплет - Црна

Kleinn Автомобилската Воздух Рогови VELO-730 Демонот 730 Воз Рог Комплет - Црна

Buyers rating:
DEN 21160.80

Количина на стоки

Ги вклучува Сите Приклучоци, Воздух-Линии, и Хардвер Потребен за Лесна Инсталација.Карактеристики Челик Заграда и Сите Челик клима Резервоарот, кои се со гордост се Направени во САД.Нуди Никаква Загуба на Просторот за Складирање со Под Камион Монтажа.Вклучува Челик Воздух Тенкови со Cortec Внатрешниот Слој и кои ги Исполнуваат SAE-J10 и FMVSS-121 Стандарди.Вклучува Kleinn Воздух Рог Сок Пломби.Kleinn Воздух Рогови Veloci-Raptor Воз Рог Комплет - 730-Демонот е 100-Процентно Топ-на Одборот на Воздухот и Воз Рог Систем дизајниран простор за заштеда на инсталација под 2009 до 2014 година Ford F-150 и Ford SVT Raptor камиони.Стручно се дизајнирани за да се поедностави задачата на инсталација оваа Kleinn Воздух Рогови Veloci-Raptor Воз Рог Комплет - 730-Демон вклучува Модел-Специфични Обичај се Вклопуваат и Прав Обложен Челик Монтажа голема Заграда за Челик Тројно Воз Воздух-Рог, 150-PSI Должност Циклус Компресор, и 3.0 Литри Челик Воздух Резервоарот со Cortec Внатрешниот Слој состанок SAE-J10 и FMVSS-121 Стандарди.Дополнително, Kleinn Воздух Рогови Veloci-Raptor Воз Рог Комплет - 730-Демон вклучува сите Приклучоци на Воздушни Линии, Хардвер потребни, Kleinn Воздух Рог Сок Пломби и Гума Инфлацијата Комплет.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат