• Неодамнешно
MOFANS Рог Комплет одговара за компатибилен со Полу Пикап Воз Камион SUV 12V Четири Труби Воз Рогови Супер Висока 150dB

MOFANS Рог Комплет одговара за компатибилен со Полу Пикап Воз Камион SUV 12V Четири Труби Воз Рогови Супер Висока

Buyers rating:
DEN 1295.76

Количина на стоки

【Fitment】Univisal одговара за компатибилен со 12 V возила (автомобили, камиони, комбиња, автобуси, бродови и RV итн.). 【Функција】150d B, јасно и супер силен звук, има многу добра проницаемост. 【Материјал】Црна боја, тој е направен од високо квалитетна ABS пластика и метал материјал, супериорен во однос на изработка и трајност. 【Инсталација】Лесно да се инсталира.Инструкции НЕ се вклучени, професионална инсталација е препорачливо. 【ЗАБЕЛЕШКА】Оваа точка не се вклучени компресор.Се препорачува да се користи 20 A-30 A осигурач.Поврзете на заземјување кабел за да се избегне искра.Ако не сте поврзани на рог реле, може да предизвика електрични проблем.Монтажа агол надолу,така што влага може да не го собира во рог. 1x 12 V Рог Комплет. 1x Пластични Црева.Некои Монтажа Хардвер.Се препорачува да се користи 20 A-30 A осигурач.Поврзете на заземјување кабел за да се избегне искра.Ако не сте поврзани на рог реле, може да предизвика електрични проблем.Монтажа агол надолу,така што влага може да не го собира во рог. 1x 12 V Рог Kit1x Пластични Hose Some Монтажа Хардвер.

Карактеристики на стоката

Color:
Black

Купувачи како што сакаат