• Неодамнешно
EISHOW Деца Бебе Девојки Cardigan Џемпер Отвори Пред Поврзана Долг Ракав Грб на Младата Есен Outwear 6Months-4 Години

EISHOW Деца Бебе Девојки Cardigan Џемпер Отвори Пред Поврзана Долг Ракав Грб на Младата Есен Outwear 6Months-4

Buyers rating:
DEN 210.72

Количина на стоки

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Класичен Бебе Поврзана Џемпер Млади Момчиња И Девојки Јакна Есен Зима Памук Џемпери. (=^ ^=)Добредојдовте на EISHOW Продавница (=^ ^=) Добра услуга и производи кои се нашите цели.нашата стандардна пратка обично треба 6-15 дена да пристигнат.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.МАТЕРИЈАЛ : 95% Памук, 5% Spandex.Мека памучна користи на јакна направи бебе пријатна и топла, без груби хемиски.Симпатична оглавник се отвори пред јака направи бебе?s вратот се чувствуваат слободни.Класичен пресврт вертикални ленти се направи оваа јакна многу симпатична, едноставен, но елегантен.Унисекс дизајн се вклопува за бебе момчиња и девојки.Сплетам јакна со околу врат и долги ракави.Пред копче затворање и отворање поврзана мотив.Еластична корселе лесно да се носат; Светли бои и со активни ленти, лесно да се совпаѓаат со други алишта.Основни унисекс деца поврзана џемпер, совршен за Секојдневно Носење, Забава, Одмор, , Фотографија или било кој повод.Едноставен и моден дизајн, одлична за секоја пригода,prefect подарок за девојчиња.Дебела тесно поврзана џемпер,мека и топло, удобно за пролет & есента носи. 6 Месеци/12 Месеци/18 Месеци/24 Месеци/3 Години/4 Години,5 големина за да се избере за деца момчиња и девојки.Ве молиме проверете ја големината на табелата внимателно пред да нарачате и да се избере правилната големина врз основа на реалните должина на вашето бебе е тело.Не?т заборавајте препорачаната возраст за повикување само.Добредојдовте на EISHOW продавница,ние имаме свои фабрики, како и високо-квалитетни производи.Можете да пребарувате за EISHOW и да дојде и да го види тоа. "Прв клиент, Добавувач на Основно" е верата на нашиот бренд.Ние го избере Еко-здрава и парична казна квалитет на ткаенина.Се надевам дека можете да ни се допаѓа.Големина На Табела : Големина : 6-12 Месеци,Врвот Должина : 13.39 ",Биста : 11.81 ",Ракав : 11.81 ",Рамо : 9.75 " Големина : 12-18 Месеци,Врвот Должина : 14.17 ",Биста : 12.40 ",Ракав : 12.60 ",Рамо : 10.14 " Големина : 18-24 Месеци,Врвот Должина : 14.96 ",Биста : 12.99 ",Ракав : 13.39 ",Рамо : 10.53 " Големина : 2-3 Години,Врвот Должина : 15.94 ",Биста : 13.58 ",Ракав : 14.17 ",Рамо : 10.92 " Големина : 3-4 Години,Врвот Должина : 16.93 ",Биста : 14.17 ",Ракав : 14.96 ",Рамо : 11.31 " ве Молиме овозможи 1-2cm разлики поради прирачник за мерење.Поради ограничувањата во фотографија и monitor settings, боја на слики покажа дека не може да биде 100% исти со реалните предмети.Опис : Тоа е бебе cardigans џемпер дека има класичен Дијамант јазол дизајн на деца ќе биде прекрасна, со сиво, црно и вино црвено јакна џемпери.Верувам дека вашето бебе ќе ви се допадне.Спецификација : Brand Name : EISHOW Материјал : 95% Памук и 5% Spandex Стил : Случајни Јака : O-Вратот Ракав Стил : долг ракав Затворање Тип : отворена пред затворање Боја опција : Сива/ Црна / Црвена Пакет се вклучени : 1 x Бебе Џемпер .

Карактеристики на стоката

Brand Name:
EISHOW
Material:
95% Cotton and 5% Spandex
Style:
Casual
Collar:
O-Neck
Sleeve Style:
long sleeve
Closure Type:
open front closure
Color option:
Grey/ Black / Red
Package included:
1 x Baby Sweater :
  :

Купувачи како што сакаат

Бебе Момче Nico Кашмир Crewneck Џемпер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Бебе Момче Nico Кашмир Crewneck Џемпер

100% Кашмир.Увезени.Рака Мие Само.Класичен Crewneck Џемпер изработени од 100% лесни кашмир кој долги ракави, а п�

DEN 3816.00
Pedgot Сет од 8 Куче Џемпер Кутре Облека Мека Куче Тимови Зима Милениче Руно Џемпер Топло домашно Милениче Кошула
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Pedgot Сет од 8 Куче Џемпер Кутре Облека Мека Куче Тимови Зима Милениче Руно Џемпер Топло домашно Милениче Кошула

Повеќе стилови : секој пакет доаѓа со 8 парчиња на кутре облека во различни стилови, вклучувајќи polka точк�

DEN 527.76