• Неодамнешно
Сет од 5 Мали Тесни Thermicon Рефил Совети + 2 Големи Бафер заменливите патрони за уредите за Ноно Отстранување на Влакна Епилатор 8800 MINI Pro 3 и Про 5

Сет од 5 Мали Тесни Thermicon Рефил Совети + 2 Големи Бафер заменливите патрони за уредите за Ноно Отстранување

Buyers rating:
DEN 719.76

Количина на стоки

Ние нудиме сосема нов и висок квалитет на Thermicon Замена Совети како да се замени старите.Резервни делови-Thermicon Замена Совети (Кос)22x18mm.Погоден за Не!нема! 8800,Pro3,Pro5,Лајт,Плус.Ова е резервни производ, Ние не прават тврди дека оваа Оригинална Опрема замена.Пакетот вклучува : 5 Тесен Thermicon Замена Совети + 2 Големи Бафер Refills.Резервни делови-Thermicon Замена Совети Големина : (Кос)22x18mm Погоден за Не!нема! 8800,Pro3,Pro5,Лајт,Плус Ова е резервни производ, Ние не прават тврди дека оваа Оригинална Опрема замена.Колет се вклучени : Само како слика шоу.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Отстранување на влакна Сунѓерот Магија Отстранување на Влакна Сунѓерот Срце Облик Безболно Отстранување на Влакна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Отстранување на влакна Сунѓерот Магија Отстранување на Влакна Сунѓерот Срце Облик Безболно Отстранување на Влакна

✔ Дизајнот е многу userfriendly ✔ Тоа може да се употребуваат откако водата се мијат може да стане валкани.Не

DEN 239.76