• Неодамнешно
Zip-Up Производи Патент Задржување Врата - 84 x 3 Платно Кора & Стап Zip Бариера со Себе Лепило Поддршка & Воздух Тесни Печат - 24 Патент Врати - ZIP7.3TWBC

Zip-Up Производи Патент Задржување Врата - 84 x 3 Платно Кора & Стап Zip Бариера со Себе Лепило Поддршка & Воздух

Buyers rating:
DEN 1440.00

Количина на стоки

БРЗ ПРИСТАП ПРЕКУ ПОЛИ SHEETING - Користете Zip-До само-лепило патентите да се создаде брз влез преку прашина задржување поли sheeting.ВНАТРЕШНА/НАДВОРЕШНА ZIP ВРАТА ПРИСТАП – Наменети за долгорочни внатрешна/надворешна употреба во сите временски услови, може да се користи на температури кои се движат од -20 до 150 степени целзиусови.ПАТЕНТИРАНА КОРА & ДРЖИМЕ за ИНСТАЛАЦИЈА – Zip-Up е уникатен лепило е формулиран со "quick-стап" технологија, која им овозможува на време за првичните repositioning тогаш сигурно обврзници патент да се поли sheeting.ВОЗДУХ и ВОДА-ТЕСНИ ПЕЧАТ – Патент вратата дава воздух и вода-тесни печат, одржување на чист простор без прашина и остатоци, идеален за jobsite, remodels или медицински болница апликација/чисти соби.ДВОЈНО ДВОСТРАНО ПАТЕНТ ЛИЗГАЧОТ – Секој патент отворот има двојно двострано патент лизгачот за да се овозможи лесно отворање од двете страни.Создава патент врата во поли sheeting во минути.Тешки 3 инчен широк крпа webbing.Високи капи двојно двострано лента стапови да поли sheeting и пластични tarps.Не се препорачува за употреба во влажни средини, како платно за поддршка може да фитил течности кои може да содржат штетен или запаливи течности. 2 Патентите по пакет (вклучува 12 близнак пакети).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат