• Неодамнешно
ASHATA Cat6 Етернет Кабел LAN Интернет Мрежата Рамен Кабел Стигнале CAT6 RJ45 Кабел Кабелот за напојување за Компјутер Рутери АДСЛ Moedm (2м / 6.6 ft)

ASHATA Cat6 Етернет Кабел LAN Интернет Мрежата Рамен Кабел Стигнале CAT6 RJ45 Кабел Кабелот за напојување за

Buyers rating:
DEN 273.36

Количина на стоки

【2 M МРЕЖЕН КАБЕЛ】2m стигнале мрежен кабел изработени од високо квалитетен материјал, кој е трајни, анти-носат и еко-пријателски,изградена-во сливните кутија за мрежен продолжување кога е потребно,стигнале дизајн го прави кабелот да не биде испреплетени, лесен и удобен за чување и користење. 【ВИСОКА БРЗИНА на МРЕЖЕН КАБЕЛ】Cat6 Мрежен Кабел карактеристики 8 цврст меч проводници,на брзина на пренос е до 1000 Mbps, кој е брзо и стабилно за да префрлувате податоци. 【ЕДИНСТВЕНА РАМНА ДИЗАЈН】единствена рамна кабел облик овозможува почист и побезбеден инсталација.Можете лесно и беспрекорно се направи кабел работи заедно ѕидови, следете ги рабовите&агли или дури и го направи тоа целосно невидливи со лизгачки под тепих. 【ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ】Високи перформанси Cat6 ethernet patch кабли се дизајнирани со исклучително добро исти компоненти за исклучителен униформа отпорност и многу ниска се вратите на тежината, обезбедување на долниот crosstalk, и повисока јачина на бучава сооднос. 【ШИРОКО се КОРИСТИ】Високи Перформанси Cat6,32 AWG,Заштитени Злато Школка RJ45 Ethernet Patch Кабел обезбедува универзална поврзаност за LAN мрежа компоненти како што се Компјутери,компјутерски сервери,принтери,рутери,switch кутии,мрежа медија плеери,NAS,Vo IP телефони.Материјал : ПВЦ + Бакар.Боја : Црна.Категорија : Cat6 Мрежен Кабел.Факултативна Должина : 1m / 3.3 фт, 2м / 6.6 ft.Жица Структура : 8 Јадро.Компатибилен : погоден за на компјутер, Рутери, Прекинувачи, АДСЛ, Moedm и за уреди со RJ45 интерфејс.Тежина : 37-77g.Брзина на пренос : До 1000 Mbps (Компатибилен со 1000 Mbps Ethernet).Материјал : ПВЦ + Copper Color : Black Category : Cat6 Мрежа Cable Optional Должина : 1m / 3.3 фт, 2м / 6.6 ft Wire Структура : 8 Core Compatible : погоден за на компјутер, Рутери, Прекинувачи, АДСЛ, Moedm и за уреди со RJ45 interface Weight : 37-77g Transmission Брзина : До 1000 Mbps (Компатибилен со 1000 Mbps Ethernet).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Mitel Gigabit Ethernet Стојат V2 (50006371)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Mitel Gigabit Ethernet Стојат V2 (50006371)

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 958.00 3360.00
REGA Волфрам Противтежа
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

REGA Волфрам Противтежа

Rega Волфрам Противтежа.На Rega Волфрам противтежа има иста маса како стандард counterweights за RB303, RB300, RB301, RB600 и RB

DEN 479.76
ADDON Intel E10G42BTDA COMPARA
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ADDON Intel E10G42BTDA COMPARA

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 4872.00