• Неодамнешно
Rosvola Око Плочи Таванот Ѕид Сидро, од не ' Рѓосувачки Челик Тешки Око Плоча Трајни Цврста Врска 551lb Капацитет на Солиден Висока Јачина за Чаир

Rosvola Око Плочи Таванот Ѕид Сидро, од не ' Рѓосувачки Челик Тешки Око Плоча Трајни Цврста Врска 551lb Капацитет

Buyers rating:
DEN 266.16

Количина на стоки

Пакување Листа : Таванот виси комплет вклучува rhombus вратата тока М8, 6x50mm проширување завртка.Употреба Сцени : може да висат hammock во спалната соба, замав во дворот, или hangsandbags во салата.Можете да ја обеси според вашите потреби.Силна Товарот Капацитет : 4 дупки на rhombus вратата тока, користете 4 експанзија завртки за да се обезбеди цврстина и безбедноста, и се вчита тежина до 250kg/551.2 lb.Не 'рѓосувачки Челик : Изработени од нерѓосувачки челик материјал, со голема сила, анти -' рѓа, отпорност на корозија, висока цврстина.Заврши Заварување : Цврста врска, не е лесно да се скрши, лабава и претекување, smoothsurface без burrs.Функција : 1. Пакување Листа : Таванот виси комплет вклучува rhombus вратата тока М8, 6x50mm проширување завртка.2. Заврши Заварување : Цврста врска, не е лесно да се скрши, лабава и претекување, smoothsurface без burrs.3. Не 'рѓосувачки Челик : Изработени од нерѓосувачки челик материјал, со голема сила, анти -' рѓа, отпорност на корозија, висока цврстина.4. Употреба Сцени : може да висат hammock во спалната соба, замав во дворот, или висат sandbags во салата.Можете да ја обеси според вашите потреби.5. Силна Товарот Капацитет : 4 дупки на rhombus вратата тока, користете 4 експанзија завртки за да се обезбеди цврстина и безбедноста, и се вчита тежина до 250kg/551.2 lb.Спецификација : Предмет Тип : Таванот Виси Полнење во Боја : Како Слики Shown Material : Нерѓосувачки Steel Bearing Тежина : 250kg/551.2 lb Weight : Прибл.139g/4.9 oz Application : Јога за Обука, Hammock, Виси Столчето, Итн.Стил : Rhombus Вратата Тока М8+6x50mm Проширување Завртка Пакет Листа : 1 x Rhombus Вратата Buckle4 x Проширување Завртка.

Карактеристики на стоката

Item Type:
Ceiling Hanging Kit 
Color:
As Pictures Shown
Material:
Stainless Steel
Bearing Weight:
250kg/551.2lb
Weight:
Approx.139g/4.9oz
Application:
Yoga Training, Hammock, Hanging Chair, Etc.
Style:
Rhombus Door Buckle M8+6x50mm Expansion Screw
Package List:
1 x Rhombus Door Buckle :
4 x Expansion Screw :

Купувачи како што сакаат