• Неодамнешно
EuisdanAA М8 x 70mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Машини Рамо Кревање Око Гром Метрички Навој 2 парчиња(Perno de ojo де elevación del hombro де ла maquinaria del acero inoxidable 304 де М8 x 70m м rosca métri

EuisdanAA М8 x 70mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Машини Рамо Кревање Око Гром Метрички Навој 2 парчиња(Perno

Buyers rating:
DEN 230.16

Количина на стоки

Име На Производ : Око Гром; Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик.Димензија : M8x 70mm; Око Центар До Дното Должина : 70mm / 2.76".Око Внатре Кол : 6mm / 0.24";Јамка Дебелина : 7mm / 0.28".Теренот : 1.25 mm/ 0.05"; Пакет Содржина : 2 парчиња x Око Болт(Пасо : 1,25 mm / 0,05"; Contenido del paquete : 2 uds x perno de ojo.Око завртки се најчесто се користи за да прикачите кабли да објекти, на пример приложување низа на грбот на слика за да им овозможи на сликата да се откажам од ноктите на ѕид.(Лос pernos de ojo se насна comúnmente став unir кабли на objetos, por ejemplo, unir una cuerda a la parte posterior де una pintura став permitir que la pintura cuelgue де он clavo en una споредено.Euisdan AA М8 x 70mm 304 од не 'Рѓосувачки Челик Машини Рамо Кревање Око Гром Метрички Навој 2pcs Specification : Димензија : M8x 70mm Pitch : 1.25 mm/ 0.05"Јамка Дебелина : 7mm / 0.28"Око Центар До Дното Должина : 70mm / 2.76"Око Внатре Кол : 6mm / 0.24"Пакет Содржина : 2 парчиња x Око Bolt Description : Направен од 304 од не' рѓосувачки челик за максимална отпорност на корозија и издржливост.Око болт е завртка со јамка на едниот крај и теми на другиот крај.Око завртки се најчесто се користи за да прикачите кабли да објекти, на пример приложување низа на грбот на слика за да им овозможи на сликата да се откажам од ноктите на ѕид.Лесен за употреба, идеална кревање опрема.Опис на Spanish Perno de ojo де elevación del hombro де ла maquinaria del acero inoxidable 304 де М8 x 70m м rosca métrica 2pcs Nombre del producto : Perno de ojo; Материјал : acero inoxidable 304 Dimensión : M8x 70 мм; Longitud del centro del ojo a la parte инфериорни : 70 мм / 2.76"Diámetro внатрешни работи del ojo : 6 mm / 0,24"; Espesor del bucle : 7 mm / 0,28"Пасо : 1,25 mm / 0,05"; Contenido del paquete : 2 uds x perno де ojo Los pernos de ojo se насна comúnmente став unir кабли на objetos, por ejemplo, unir una cuerda a la parte posterior де una pintura став permitir que la pintura cuelgue де он clavo en una споредено.

Карактеристики на стоката

Dimension:
M8x 70mm
Pitch:
1.25mm/ 0.05
Loop Thickness:
7mm / 0.28
Eye Center To Bottom Length:
70mm / 2.76
Eye Inside Dia:
6mm / 0.24
Package Content:
2pcs x Eye Bolt
Description:
Made from 304 stainless steel for maximum corrosion resistance and durability. :
An eye bolt is a screw with a loop on one end and threads on the other end. :
Eye bolts are commonly used to attach cables to objects, for instance attaching a string to the back of a painting to allow the painting to hang from a nail on a wall. :
Easy to use, an ideal lifting equipment. :
Description in Spanish :
Perno de ojo de elevación del hombro de la maquinaria del acero inoxidable 304 de M8 x 70m m rosca métrica 2pcs :
Nombre del producto:
Perno de ojo; Material
Dimensión:
M8x 70 mm; Longitud del centro del ojo a la parte inferior
Diámetro interior del ojo:
6 mm / 0,24; Espesor del bucle
Paso:
1,25 mm / 0,05; Contenido del paquete
Los pernos de ojo se usan comúnmente para unir cables a objetos, por ejemplo, unir una cuerda a la parte posterior de una pintura para permitir que la pintura cuelgue de un clavo en una pared. :

Купувачи како што сакаат