• Неодамнешно
N/A/A самолепливи Лажни Трепки -Eyelash Природно - Водоотпорен Лажни Око со Кристално Кутија | Еднократно, Природно Меки и Суровост-Бесплатно, Око Форми

N/A/A самолепливи Лажни Трепки -Eyelash Природно - Водоотпорен Лажни Око со Кристално Кутија | Еднократно, Природно

Buyers rating:
DEN 1816.80

Количина на стоки

❤Лесно да се Применуваат : Нашата обновливи лажни трепки се дизајнирани од страна на природни око профилот на повеќето луѓе.Место нив во право место на окото, можете лесно може да го закачите на нив, без да се грижиш за кос. ❤Природно Меки Очи : Направен од високо-квалитет синтетички влакна, обновливи самолепливи трепките дејствува само како свој трепките и да ви помогне да изгледате подобро без чувство како да сте облечен лажни трепките. ❤Обновливи и Cleanable : Еднократно самолепливи трепките може да се користи повеќе пати, ако тоа е правилно да се користат и чуваат.Ако сакате, можете да се измијат со топла вода и потоа исушете нежно со фен за коса. ❤Користење на Вештини : Пред ставање на лажни трепките, се мијат масло на вашиот удари со камшик и eyelids со шминка смена.Ладното време ќе влијае на stickiness на гумени ленти.Ве молиме топлина гумени ленти со користење фен за коса за да се осигура нејзината stickiness. ❤Самолепливи Трепките Без Лепак : Направен со најновата технологија, овие лажни трепките се обновливи и самолепливи, која не се потребни никакви лепак или eyeliner.На адхезија помеѓу трепките и кожата е активиран од страна на температурата на телото.Самолепливи Лажни Трепки со кристално кутија е водоотпорен, еднократно, природно меки и суровост-бесплатно, направен од високо-квалитет синтетички влакна, кој е помек и пореален отколку обичните лажни трепки.Тоа можат повеќе лесно да се вклопи во контурите на очите, без потреба од лепило, покажува шармантна eyelash ефект.Производи : за Обновливи само лепило eyelashes List : Трепките *1 пар.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат