• Неодамнешно
Yuanl 4 Пара Обновливи Eyeliner Налепница Сјајот Eyelid Налепници Eyeliner Eyelash Налепници Водоотпорен самолепливи Шминка Налепници Празник Око Шминка Подарок за Жените Девојка

Yuanl 4 Пара Обновливи Eyeliner Налепница Сјајот Eyelid Налепници Eyeliner Eyelash Налепници Водоотпорен самолепливи

Buyers rating:
DEN 52.56

Количина на стоки

Шик стилови : На eyeliner и eyelash налепници се пронајдок кој ви дава убиец мачка очи во ниеден момент!Тоа трае само неколку секунди за повеќето поглед ќе може да се добие.не-иритирачки, луксузни, мека, лесна, комфорна, природни, и меки лажни трепки.Спектакуларни и Природен Стил : Чудесното и светлина; густа коса и тенки ленти направите трепките изгледаат природно и меки, и не може да се направи вашиот eyelids тешки.Издржливи и обновливи : овие eyeliner eyelash налепници се направени од издржлив и доверлив материјал, безбедно да се користи и мека на допир, на квалитет на козметички состојки може да биде целосно уништена, освен и се многу удобно кога се држат до кожа без никакви болки, не е лесно да наштети на вашата кожа, и тие се, исто така, водоотпорен и обновливи, која може да се зачува оригиналниот облик и боја во рок од неколку период на време.Лесен за Употреба густа коса и тенки ленти направите трепките изгледаат природно и меки, и не може да се направи вашиот eyelids тешки.Издржливи и обновливи : овие eyeliner eyelash налепници се направени од издржлив и доверлив материјал, безбедно да се користи и мека на допир, на квалитет на козметички состојки може да биде целосно уништена, освен и се многу удобно кога се држат до кожа без никакви болки, не е лесно да наштети на вашата кожа, и тие се, исто така, водоотпорен и обновливи, која може да се зачува оригиналниот облик и боја во рок од неколку период на време Лесен за Употреба & Отстрани : Нашата обновливи eyeliner и eyelash налепници има око веднаш до телото, па кога ќе ги поставите на вистинското место за вашите очи, можете лесно може да се лепат на нив, без да се грижиш за skewing.Совршен за Сите Прилики : Еднократно eyeliner и eyelash налепници може да го направи да блесне во ноќта на Вештерките, ноќни клубови, пантомимичари, carnivals, cosplay, роденден партии, фотографија и други прилики.Создаде свој уникатен стил.Со КОРИСТЕЊЕ на МЕТОДОТ : се Започне со сува чиста кожа! 1 - Ви внимателно само кора исклучување на налепница. 2 - Прилагодете со надворешниот агол на окото. 3 - се Држи на вашиот eyelid, и сте добро да се оди!На eyeliner и eyelash налепници дојде во тони на различни дизајни и стилови за сите видови на око форми и етнички групи.Пакетот Вклучува : 4 Пар eyeliner и лажни трепки налепници.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат