• Неодамнешно
Електрично Загревани Eyelash Curler, Брзо Греење Со Долготрајна Батерија Управувана Долг Живот Електрични Eyelash Четка Eyelash Виткање Алатка За Дома Убавина Центар

Електрично Загревани Eyelash Curler, Брзо Греење Со Долготрајна Батерија Управувана Долг Живот Електрични Eyelash

Buyers rating:
DEN 962.40

Количина на стоки

БЕЗБЕДНА ЗА ТРЕПКИ Со криви дизајн, загрева eyelash curler се прилагодува подобро да обликот на очите и да не изгори на eyelids и трепките.По редовна употреба, тоа може да се зголеми силата на трепките.ДОЛГОТРАЈНИ НАВИВАМ Користи со маскара, тоа може да им помогне на трепките изгледаат подебели, подолго, и завиткан за одржување на природните, долго-траен трепките на целиот ден, долго.Заштеда на ВРЕМЕ Лесен за употреба, eyelash четка, електрични eyelash curler е добар помошник за жените шминка, загреана eyelash curler може да заврши загреете во 10 секунди, навивам трепките лесно, ефикасно и заштеда на време.ЧЕШЕЛ ДИЗАЈН На електрична eyelash curler е дизајниран со забот чешел дека се согласува да ја кривина на трепките, која може да се грижи на секој eyelash.Лесен за користење, одржување убави трепки сите денот долго. 24 ЧАСА ДОЛГОТРАЈНИ Заб чешел дизајн согласува да eyelash кривина, Велат збогум на традиционалните eyelash curlers кој лесно оштетување на трепките, загреана eyelash curler може да создаде природни eyelash навивам што трае 24 часа.Функција : 1. БЕЗБЕДНО ДА ги ТРЕПКИТЕ Со криви дизајн, загрева eyelash curler се прилагодува подобро да обликот на очите и да не изгори на eyelids и трепките.По редовна употреба, тоа може да се зголеми силата на трепките. 2. ДОЛГОТРАЈНИ НАВИВАМ Користи со маскара, тоа може да им помогне на трепките изгледаат подебели, подолго, и завиткан за одржување на природните, долго-траен удари со камшик во текот на денот. 3. Заштеда на ВРЕМЕ Лесен за употреба, загреана eyelash curler може да заврши загреете во 10 секунди, навивам трепките лесно, ефикасно и заштеда на време. 4. КОМПЛЕТЕН ПРИБОР Опремени со мини eyelash curler и eyelash четка, електрични eyelash curler е добар помошник за жените шминка. 5. БАТЕРИЈАТА НАПОЈУВА со Користење на еден АА сува мобилен батеријата (батерија, не се вклучени) за моќ, овој производ може да се користи во секое време, насекаде, без да бидат ограничени со кабли.Како да го користите : 1. Четка маскара : Четка маскара прво, потоа користете eyelash curler за подобро појавување ефект. 2. Загревање : притиснете го прекинувачот за да го вклучите, почекајте 10 секунди, на горниот ќе се претвори бела и може да се користи. 3. Притиснете и се тркалаат : од коренот до врвот на трепките, постепено навивам од дното кон врвот, се повторува 3 до 5 пати. 4. Чистење на eyelash curler : По употреба, не заборавајте да се исчисти маскара на eyelash curler со четка.Спецификација : Предмет Тип : Загрева Eyelash Curler Материјал : АБС Боја : розова Батерија : 1 х АА сува батеријата (батерија, не се вклучени) Пакет Листа : 1 x Загрева Eyelash Curler (Батерија, не се вклучени) 1 x маска 1 x четка 1 x прирачник.

Карактеристики на стоката

Item Type:
Heated Eyelash Curler
Material:
ABS
Color:
pink
Battery:
1 x AA dry battery (battery not included)
Package List:
1 x Heated Eyelash Curler (Battery not included) :
1 x cover :
1 x brush :
1 x manual :

Купувачи како што сакаат