• Неодамнешно
Загреан Трепките Curler Eyelash Curler Загрева Преносни Електрични Usb Полнење Мини Lash Стил Виткање Алатка

Загреан Трепките Curler Eyelash Curler Загрева Преносни Електрични Usb Полнење Мини Lash Стил Виткање Алатка

Buyers rating:
DEN 485.28

Количина на стоки

Криви дизајн : Електрични трепките curler е крива дизајн четка шеф, кој се подобро се вклопува во кривини на трепките.USB полнење дизајн : Lash виткање алатки LED индикаторот покажува црвено за полнење, сина и за целосно наполнета.Материјал : Батерија eyelash curler е изработен од ABS, КОМПЈУТЕР и вакуум позлата материјал, кој е дарежлив и со убава текстура и не е лесно да се процени.Изолација ритам дизајн : Мини lash curler усвојува изолација ритам дизајн за да се избегне scalding кожата и трепки, кога виткање на трепките.Силен ефект : се Загрева eyelash curler е двојно-layer греење жица со поголем контакт област и поефикасно виткање на трепките.Description Heated eyelash curler е ергономски дизајниран, и 360 ротирачка четка главата е природно се погодни за било која страна да се постигне максимална удобност и леснотија на користење.Мали и исклучителна, лесен за носење, батерија eyelash curler е неопходен елемент за модерни жени.Features Heated eyelash curler -Боја : Црвена.-Материјал : PC и ABS.-Големина на : 14.2x2.4x1.7 cm/5.59x0.94x0.67 инчи.Полнење напон : DC 5 V 0.5 А. Работен напон : DC 3.7 V. Ниска температура 65â"ѓ, висока температура 85â"┐.Капацитетот на батеријата : 300mah.Моќност : 2.1 В Работат на струјата : 10-800m A.Време на полнење : 1-2 H.Производ нето тежина : 28g.Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Боите може да постои мала разлика поради различни екрани.Пакет Including1 * Загрева eyelash curler1 * Податоци cable1 * Упатство.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Revlon Прецизност Lash Curler
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Revlon Прецизност Lash Curler

Дизајниран да навивам внатрешниот и надворешниотагол трепките дека традиционалните curlers може да се про

DEN 203.76