• Неодамнешно
Ofanyia 2 ПАРЧИЊА Eyelash Curlers Одговара на Сите Око Форми Мини Преносни Пластични Eyelash Curler Сончоглед Eyelash Curler долготрајни Виткање Ефект за Eyelash

Ofanyia 2 ПАРЧИЊА Eyelash Curlers Одговара на Сите Око Форми Мини Преносни Пластични Eyelash Curler Сончоглед

Buyers rating:
DEN 2114.40

Количина на стоки

Рампа кадрици целата должина на вашите трепки без pinching или crimping.Инстант лифт и трајни навивам на eyelash лесно.Ве молиме користете го заедно со маскара за да имаат добар ефект.Одговара на секој око форма, и кадрици секој lash.Мини-големина eyelash curler лесно се вклопуваат во вашата чанта и козметички торба.Предлози за Употреба : Флип easel надолу и да се притисне.Флип easel нагоре за да го затворите.Употреба пред маскара апликација.Во потрага за најдобар подарок за вашата девојка, сопруга, besties, пријатели?Оваа eyelash curler доаѓа со прекрасен подарок-подготвени пакет и ќе се направи совршен подарок избор.Спецификација : Големина : 13*7.6*1.5(cm)Боја : Како shown Package Вклучува : 2 * Eyelash Curlers Notes : 1. 1 инч = 2.54 cm2. Ве молиме овозможи 2-3cm грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не умот, пред купување.3. Бојата може да не се појави како точно како во реалниот живот поради варијации помеѓу компјутерски монитори.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Revlon Прецизност Lash Curler
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Revlon Прецизност Lash Curler

Дизајниран да навивам внатрешниот и надворешниотагол трепките дека традиционалните curlers може да се про

DEN 203.76