• Неодамнешно
Homyl H12.5mm & H6mm 0.965 инчен Телескоп Окуларот Постави Целосно Мулти-Обложени Метал 35 Степен Широко Поле за Астрономија + 45 Степен Дијагонала Призма

Homyl H12.5mm & H6mm 0.965 инчен Телескоп Окуларот Постави Целосно Мулти-Обложени Метал 35 Степен Широко Поле

Buyers rating:
DEN 1634.40

Количина на стоки

* H12.5mm+H6mm Телескоп Окуларот : 35 Степен Поле на Гледање : Широко поле на гледање со екстра острина и долго око олеснување.Погоден за 0.965"/24.5 mm телескоп окуларот филтри. * Само ја вметнете во 0.965" телескоп, и потоа зацврстете ја окулар со шраф. * Висока Refractivity:built-in high-definition рефрактивната , да создаде повеќе удобно гледање позиција и јасна слика. * Целосно Обложени:висок квалитет на оптичко стакло за максимална осветленост. * 0.965"/24.5 mm астрономија телескоп refractor подига дијагонала огледало 45 степен + H12.5mm & H6mm телескоп окуларот мулти-обложени 0.965"/24.5 mm.Опис : - 0.965"/24.5 mm астрономија телескоп refractor подига дијагонала огледало 45 степен + H12.5mm & H6mm телескоп окуларот мулти-обложени 0.965"/24.5 mm. - Целосно Обложени:висок квалитет на оптичко стакло за максимална осветленост. - Висока Refractivity:built-in high-definition рефрактивната , да создаде повеќе удобно гледање позиција и јасна слика. - Само да ја вметнете во 0.965" телескоп, и потоа зацврстете ја окулар со шраф. - H12.5mm+H6mm Телескоп Окуларот : 35 Степен Поле на Гледање : Широко поле на гледање со екстра острина и долго око олеснување.Погоден за 0.965"/24.5 mm телескоп окуларот филтри.Спецификација : - Телескоп Дијагонала Информации : - Материјал : Пластични + Оптичко Стакло - Size : 80mm/3.15 инчен - Интерфејс : 0.965"/24.4 мм - H12.5mm & H6mm Окуларот Информации : - Материјал : Оптичко Стакло + Метал - Фокусна Должина : 12.5 mm/0.79 инчен+6mm/0.23 инчен - Окуларот Порт : 24.5 mm/0.965 inch Package Вклучува : 1 Парче 0.965" 45 Степен Ѕвезда Дијагонала Mirror1 Парче 0.965" H12.5mm Телескоп Eyepiece1 Парче 0.965" H6mm Eyepiece Choose сите што ви треба во нашата продавница.Ќе имате убав купување искуство и да добиете квалитетни производи и услуги кои одговараат на политиката.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

COLPARY 1.25 7-21mm Зум Окуларот за Телескоп,FMC
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

COLPARY 1.25 7-21mm Зум Окуларот за Телескоп,FMC

Пресврт на зумирање окуларот домување промени фокусна должина од 21mm да 7mm, обезбедување на различни гле�

DEN 1271.76
1.25 90 Степен Дијагонала Адаптер Подига Слика Позитивни Призмата Оптички Огледало за Телескоп Окуларот Додатоци
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

1.25 90 Степен Дијагонала Адаптер Подига Слика Позитивни Призмата Оптички Огледало за Телескоп Окуларот Додатоци

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

DEN 580.56
YEZIZ Телескопи за Деца Девојки и Возрасни - Астрономски Телескоп Окуларот Длабока Простор Окуларот Прикажување
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

YEZIZ Телескопи за Деца Девојки и Возрасни - Астрономски Телескоп Окуларот Длабока Простор Окуларот Прикажување

66 широк агол поле на гледањевисок, средни и ниски зголемување на широко поле на гледање.Навој барелпого�

DEN 1312.32