• Неодамнешно
На Децата Место Момчиња Бебе и Деца се Повлече на Директно Фармерки

На Децата Место Момчиња Бебе и Деца се Повлече на Директно Фармерки

Buyers rating:
DEN 328.56

Количина на стоки

100% Памук.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Традиционално се вклопуваат во колкот и бедрото, директно нога.Elasticized rib-сплетам корселе изработени од 85% памук/15 проценти viscose.Drawstring врски во центар половината.Лесен-за тексас пар без да се расправаме на копчиња.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат