• Неодамнешно
Clorox Scentiva Ткаенина Омекнување Фен Листови | Ткаенина Листови во Пацификот Ветре & Кокос Мирис | Перење Фен Листови за Свежа и Чиста Облека | 105 Count

Clorox Scentiva Ткаенина Омекнување Фен Листови | Ткаенина Листови во Пацификот Ветре & Кокос Мирис | Перење

Buyers rating:
DEN 191.76

Количина на стоки

ТРАНСФОРМИРА ВАШИОТ ПЕРЕЊЕ РУТИНА — Clorox Scentiva фен листови ќе го напуштите вашиот омилен tee, bedsheets, крпи, и повеќе мек и удобен и исполнет со долги-трајни, uplifting мириси.ПОКАЧЕНА МИРИС — Clorox Scentiva мириси се внимателно curated да бидат добро избалансирани и ги поканува мешавини кои ќе freshen и да се трансформира вашиот дом.НАВРЕМЕНО НАМАЛУВАЊЕ — Clorox Scentiva ткаенина омекнување листови работат за да помогнат во намалување на брчките и да ја намали потребата за пеглање.КОНТРОЛА на СТАТИЧКИ ДРЖАТ — Овие ткаенина омекнување фен листови контрола статични, спречување на вашата облека од држејќи се за вас и едни со други.КАКО ДА се повторна употреба ЛИСТОВИ ОКОЛУ КУЌА — се Обиде вметнување на ткаенина омекнување фен листови во чевлите или слој помеѓу нив укината облека за дополнителна освежувачки мирис.Занесе вашиот дом со Clorox Scentiva.Clorox Scentiva ќе го задржи вашето домаќинство чисти додека пополнување вашиот дом со uplifting, повикувајќи ги, и долго-траен мириси.Scentiva мириси се внимателно curated да freshen и invigorate вашиот дом и да се трансформира вашиот чистење искуство.Clorox Scentiva Ткаенина Омекнување Фен Листови содржат 105 фен листови за употреба во вашиот фен и околу домот.НАСОКИ : Load облека во фен.Сет контроли, како и обично.Секогаш користете ниска или препорачува на топлина settings.Место еден нов лист на врвот на товарот.Започнете со фен.Отстрани и да ги отфрлите користи лист кога ќе се земе од сува облека.Ако забележување на т.н " треба да се случи, влажна ткаенина, се фаќа место со чиста бар сапун, а потоа исплакнете и ја миете објект.Ако два товари се сушат во екстра голем капацитет фен, користете два фен листови.Состојки вклучуваат ткаенина омекнување агенти и парфем помеша на не-плетени ткаенини.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат