• Неодамнешно
MKOIJN Мотоцикл Фендер Мотор Мотор Задното Тркало Фендер Поздравниот Покрие Guard Mudguard со Заградата Задното Тркало Фендер Поздравниот Покрие Guard Mudguard Мотоцикл Mudguard (Бој

MKOIJN Мотоцикл Фендер Мотор Мотор Задното Тркало Фендер Поздравниот Покрие Guard Mudguard со Заградата Задното

Buyers rating:
DEN 1039.20

Количина на стоки

Оригиналната стандард, директно го замените стариот или оштетени кратко пред крилата.Без комплицирани процедури, брза инсталација.Заштита на нозете на патниците од водата и воздухот остатоци.Тоа може ефикасно да се спречи матен и вода нота на мотоцикл тело, ефикасно да се заштити површината бојата на вашиот мотор.Исто така, се заштитите од кал вода.мотоцикл пред крилата може ефикасно да се спречи кал и вода нота од добивање на мотоцикл тело, и ефикасно да се заштити површината состојба на вашиот мотор.По инсталирањето на оваа mudguard, возачот може да се справи со поројниот дожд, матен патишта и други екстремни возење услови за непречено и опуштено.Мотоцикл фендер ефикасно ја спречува водата и калта од јавните на мотоцикл или rider едноставен за инсталација и употреба Добредојдовте во мојата продавница, вашата поддршка ми е најголемата мотивација Точка Име : Задните Тркала Cover Material : PP+ Steel Features : Издржлив, Лесен за Инсталација, Анти- ' рѓа, Поздравниот Guard Size : 40cm x 14. 5cm x 15cm/15.75" x 5.71" x 5.91" (Прибл.) Станот Вилушка Тип Пакетот Вклучува : 1 x Задното Тркало Покрива 6 x Заградата 9 x Завртки 9 x Ореви 9 x Дихтунзи Или Ритам Тип Пакетот Вклучува : 1 x Задното Тркало Покрива 2 x Заградата 9 x Завртки 9 x Ореви 9 x Gaskets Note : 1. Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете порака за грешка од 0 - 2 cm, ви благодарам.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ве молам, прости ми, ви благодариме!Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Topeak XC1 & XC11 Еден сет за 29 Тркало Defender
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Topeak XC1 & XC11 Еден сет за 29 Тркало Defender

предните и задните fenders понуди одлична покриеност и лесна прилагодливост.прилог (пред) две парчиња qr то

DEN 1848.24