• Неодамнешно
MKOIJN Мотоцикл Фендер Одговара за BMW R 1200 ГШ R1200GS R1200RT R1200ST R1200 ГШ ADV 2004-2012 Мотоцикл Mudguard Задните Фендер Гуми Hugger Поздравниот Guard Покрие Мотоцикл Mudguard (Боја : Црна)

MKOIJN Мотоцикл Фендер Одговара за BMW R 1200 ГШ R1200GS R1200RT R1200ST R1200 ГШ ADV 2004-2012 Мотоцикл Mudguard

Buyers rating:
DEN 573.60

Количина на стоки

Оригиналната стандард, директно го замените стариот или оштетени кратко пред крилата.Без комплицирани процедури, брза инсталација.Заштита на нозете на патниците од водата и воздухот остатоци.Изградена на квалитетна ABS пластика, материјал, лесни, анти-корозија, висока температура отпор.Производ површина е обложена со анти УВ ултравиолетови, така што транспарентен површинскиот слој може да се остане светло како нови.Тоа може ефикасно да се спречи матен и вода нота на мотоцикл тело, ефикасно да се заштити површината бојата на вашиот мотор.Исто така, се заштитите од кал вода.Мотоцикл фендер ефикасно ја спречува водата и калта од јавните на мотоцикл или rider едноставен за инсталација и употреба Добредојдовте во мојата продавница, вашата поддршка е мојот најголем motivation Description Condition : 100% Нов Материјал : Високо квалитетни пластични/PEQuantity : 1 BUC Пакет тежина : 1. 2kg(2.65 lb.) Пакет големина : 48cm x 27cm x 13cm(18. 90in x 10. 63in x 5.12 во)забелешка : 1. Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете порака за грешка од 0 - 2 cm, ви благодарам.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ве молам, прости ми, ви благодариме!Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Topeak XC1 & XC11 Еден сет за 29 Тркало Defender
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Topeak XC1 & XC11 Еден сет за 29 Тркало Defender

предните и задните fenders понуди одлична покриеност и лесна прилагодливост.прилог (пред) две парчиња qr то�

DEN 1848.24