• Неодамнешно
MKOIJN Мотоцикл Фендер Мотоцикл Универзална Задното Тркало Покрива Фендер Поздравниот Guard Mudguard Заградата Задните Фендер Кал Guard Мотоцикл Mudguard (Боја : Црна)

MKOIJN Мотоцикл Фендер Мотоцикл Универзална Задното Тркало Покрива Фендер Поздравниот Guard Mudguard Заградата

Buyers rating:
DEN 532.80

Количина на стоки

Оригиналната стандард, директно го замените стариот или оштетени кратко пред крилата.Без комплицирани процедури, брза инсталација.Заштита на нозете на патниците од водата и воздухот остатоци.Производ површина е обложена со анти УВ ултравиолетови, така што транспарентен површинскиот слој може да се остане светло како нови.мотоцикл пред крилата може ефикасно да се спречи кал и вода нота од добивање на мотоцикл тело, и ефикасно да се заштити површината состојба на вашиот мотор.Им даде на вашето возило агресивниот стил, одржување на вашиот работи одбори чисти и минимизирање на летање патот остатоци.Мотоцикл фендер ефикасно ја спречува водата и калта од јавните на мотоцикл или rider едноставен за инсталација и употреба Добредојдовте во мојата продавница, вашата поддршка е мојот најголем motivation100% Сосема нов и висок квалитет.Го штити и чува вашиот хеликоптер се исчисти од патот остатоци.Лесен за инсталација и лесен за употреба.Универзал за повеќето мотоцикли.Боја : Black Material : ABS Пакет содржина : 1* Мотоцикл Задните Fender2* Brackets4* Linings Само над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.answer : ___________________________ note : 1. Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете порака за грешка од 0 - 2 cm, ви благодарам.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ве молам, прости ми, ви благодариме!Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Topeak XC1 & XC11 Еден сет за 29 Тркало Defender
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Topeak XC1 & XC11 Еден сет за 29 Тркало Defender

предните и задните fenders понуди одлична покриеност и лесна прилагодливост.прилог (пред) две парчиња qr то

DEN 1848.24