• Неодамнешно
ИКОНАТА 12038 Една Оска Фендер Здолниште FS2038 за Четирите Ветрови - Поларните Бела

ИКОНАТА 12038 Една Оска Фендер Здолниште FS2038 за Четирите Ветрови - Поларните Бела

Buyers rating:
DEN 3983.04

Количина на стоки

Една оска фендер здолниште.Замена за одредени модели на Четирите Ветрови motorhomes.Изградена на трајни високо влијание ABS пластика со текстура се заврши.Боја : Белата Поларна.Мерење на Обрасци се достапни на веб страната на производителот за да се обезбеди соодветна одговара со вашиот модел.Единствена Оска Фендер Здолниште FS2038 одговара на одредени модели на Четирите Ветрови motorhomes.Секој здолниште има трајни високо влијание ABS пластика изградба со текстура се заврши.Мерење на Обрасци се достапни на веб страната на производителот за да се обезбеди соодветна одговара со вашиот модел.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат