• Неодамнешно
Поп Тоа Топка, Срцето Поп Тоа Топки 3D Поп Fidget Стрес Топката Силиконска Играчка Бие Топката Стрес Олеснување Рака Играчки, Поп Партија Корист за Возрасни Деца (3D Срце

Поп Тоа Топка, Срцето Поп Тоа Топки 3D Поп Fidget Стрес Топката Силиконска Играчка Бие Топката Стрес Олеснување

Buyers rating:
DEN 359.76

Количина на стоки

(1)Промовирање на смиреност и концентрација, ублажување на болка во рацете и зглобовите, вежбање на рацете и прстите, се намали напнатоста, да се ослободи од лошите навики, не-токсични сензорни играчки, и олеснување на вознемиреноста на децата и возрасните. (2)може да ги споделите и вие и вашето дете да игра заедно, да ја негува меѓусебна љубов, и исто така помагаат да се ублажат сите видови на стрес во животот. (3)Како и други жив топки, можете да ја користите како жив топки или цврсти топчиња со вашите пријатели, но разликата меѓу неа и другите, е дека тоа може да направи да изгледате ладилникот. (4)на Овој поп fidget сензорни играчка е дизајниран со безбедноста и user-friendly искуство во умот и е направен од premium non-BPA силикони, флексибилен материјал кој е 100% сигурен, перат и гарантирано да трае многу години!. (5)Оваа топка е многу удобен за носење, можете да го носите со вас во секое време, насекаде, може да се стави тоа во вашата торба и автомобил, можете да имате тоа каде се наоѓате, и да уживате релаксација.Овој производ има широк спектар на значења, промени во апликацијата, како и широк спектар на соодветни луѓе.Можете да уживате и да се релаксираат со вашите пријатели, вашите деца, и вашите роднини.Покрај тоа, овој производ е многу безбеден за употреба и не мора да се грижите за сите опасности. , Овој производ е направен од многу висок квалитет на материјалите, што е безбедно, а во исто време загарантирана да биде борци.Покрај тоа, таа може да се промовира вашиот одмор, работа или студирање дефинитивно ќе се направи вашите прсти уморни, тогаш можете да го користите да се релаксираат вашите прсти, да се релаксираат вашиот напната дух, ослободување од стрес, и да се ублажат напнатоста на возрасните и на децата.Уште една точка, таа е различна од други поп и тоа, тоа е многу удобен за носење, така што ќе можат да се релаксираат во секое време, насекаде.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат