• Неодамнешно
Латински Крст Гробишта/Vigil Спомен На Светлина (Црвена)

Латински Крст Гробишта/Vigil Спомен На Светлина (Црвена)

Buyers rating:
DEN 2856.00

Количина на стоки

Да Се Загрози Отпорни Пластични Леќи.Исцедете Дупки Интегрирано Спречување Вода се Изгради.Злато Елоксирани Алуминиумски Конструкција за Години на Употреба на Отворено. 18 1/2" Основа Колец Вклучени.Латински Крст Спомен Светлина за Vigil или Гробишта.Креиран со користење на компонентите на квалитетот и тешки изградба за да се обезбеди години на грижете се-слободна употреба.Нашиот спомен светлина може да се одржи на 7 ден votive свеќа (се продава одделно) или светло со факултативниот батеријата напојува свеќа (се продава одделно).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Соларни Градинарски Светла Отворено, 3 Pack Соларни Удел Светла Мулти-Боја се Менува LED, Оптички Влакна Пеперутка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Соларни Градинарски Светла Отворено, 3 Pack Соларни Удел Светла Мулти-Боја се Менува LED, Оптички Влакна Пеперутка

Автоматски светне : Сончевата градина светла автоматски се пали во темнината за да го осветлите вашата �

DEN 455.76