• Неодамнешно
Ebros Whimsical Селски Шуми Отворено Пешачење Црна Мечка Статуа со Соларна LED Светло Фенер Светилка Гостин Greeter Дома Декор Предмети Скулптурата за Кабината Ложа Љубителит

Ebros Whimsical Селски Шуми Отворено Пешачење Црна Мечка Статуа со Соларна LED Светло Фенер Светилка Гостин

Buyers rating:
DEN 1977.60

Количина на стоки

На Пешачење Мечка Статуа мерки 16.5" високи, 10" долг и 11" длабока околу.Оваа LED светилка figurine е соларен погон и фенер има On/Off Switch.На фенер автоматски ќе дојде во отсуство на светлина.Иако батеријата sockets покаже две можни кредити на батеријата, на фенер единица само треба една батерија (обезбедени со фенер).На Пешачење Мечка Статуата е направен од композитни смола страна се насликани и полиран поединечно.Тон на боја може да се разликуваат од сликите.Оваа соларна светилка статуата е опремен со соларни обвинет LED светло фенер.Тоа го прави одличен добредојдовте знак и патот полесни во вашиот патио или прекриени патеки.Ако планирате да ја користите оваа figurine надвор, ќе треба да УВ палто оваа статуа за да се избегне боја на забите, чипс и лушпи.Купи јасно, спреј-од полиуретан производ кој членки посебно што тоа обезбедува УВ заштита.Овие производи се лесно достапни во вашата локална хардвер/боја продавници.Поздравам вашите гости со ова добро стокмено мечка статуа држи фото сензор соларни обвинет фенер.Екранот него од страна на вашата влезна врата, во вашата прекрасна градина или било каде вашата имагинација потребно за вас.Тоа е направен од дизајнерот смола појачани за надворешна употреба.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Отворено Статуи НА Сончевата Градина Јапонски Стил Пагоди Фенер Статуа, Соларен Погон Смола Отворено Скулптурната
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Отворено Статуи НА Сончевата Градина Јапонски Стил Пагоди Фенер Статуа, Соларен Погон Смола Отворено Скулптурната

❤Соларни Пагоди Светлина : Јапонски стил соларна светилка, рачно изработени, камен заврши, направете ја

DEN 599.76
Соларни Градинарски Светла Отворено, 3 Pack Соларни Удел Светла Мулти-Боја се Менува LED, Оптички Влакна Пеперутка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Соларни Градинарски Светла Отворено, 3 Pack Соларни Удел Светла Мулти-Боја се Менува LED, Оптички Влакна Пеперутка

Автоматски светне : Сончевата градина светла автоматски се пали во темнината за да го осветлите вашата �

DEN 455.76