• Неодамнешно
Грчки Крст Гробишта Светлина/ Спомен Светлина

Грчки Крст Гробишта Светлина/ Спомен Светлина

Buyers rating:
DEN 3096.00

Количина на стоки

Гробишта Vigil Светлина големина : 33" високи (со основа колец) и 4" дијаметар.Да се загрози Отпорни Пластични Леќи,Мозоци Дупки Интегрирано Спречување Вода Изгради,Трајни елоксирани алуминиумски конструкција за надворешна употреба.Гробишта Светла или Меморијални Свеќи време чест традиција да се запамети најблиски во текот на годината, и во важни датуми, како што се Божиќ, 4 јули, Денот на Сите Души, Јубилеи итн.EASY SETUP-Добар за секоја прилика,Тоа е совршен прилог на тебе или некој близок градина, двор или заговор за брза и лесна инсталација.Исто така, го прави идеален подарок за духовната оние во вашиот живот.Нашиот Спомен светла може да се одржи свеќи за седум дена, или свеќи за батерии, вклучувајќи соларна свеќи.Сепак, таа треба да ги купите одделно.Светилка дел од телото е само предвидено овде, но не ги вклучуваат свеќа.Гробишта Vigil Светлина големина : 33" високи (со основа колец) и 4" дијаметар.Да се загрози Отпорни Пластични Леќи,Мозоци Дупки Интегрирано Спречување Вода Изгради,Трајни елоксирани алуминиумски конструкција за надворешна употреба.нуди светла за подобрување на вашата сакана гробот вклучувајќи vigil светла.Гробот светла се релативно нови спомен производ што носи духот на светлината и се надевам дека на било гробишта посета на некој близок е гроб.Гробот Светла топло светло до gravesite.Голем избор на Гробиштата Светлата во чест на вашите најблиски.Гробишта тела достапен во Злато заврши.Цилиндар достапен во ЦРВЕНА боја.Гробишта Свеќа Сеќавањето Светлина.Гробишта Светла или Меморијални Свеќи време чест традиција да се запамети најблиски во текот на годината, и во важни датуми, како што се Божиќ, 4 јули, Денот на Сите Души, Јубилеи итн.Нашиот Спомен светла може да се одржи свеќи за седум дена, или свеќи за батерии, вклучувајќи соларна свеќи.Сепак, таа треба да ги купите одделно.Светилка дел од телото е само предвидено овде, но не ги вклучуваат свеќа.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Соларни Градинарски Светла Отворено, 3 Pack Соларни Удел Светла Мулти-Боја се Менува LED, Оптички Влакна Пеперутка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Соларни Градинарски Светла Отворено, 3 Pack Соларни Удел Светла Мулти-Боја се Менува LED, Оптички Влакна Пеперутка

Автоматски светне : Сончевата градина светла автоматски се пали во темнината за да го осветлите вашата �

DEN 455.76