• Неодамнешно
43 см Светлината Коцка Лед Промена на Бојата, 16 RGB се Прилагодува Светлината Бои, 4 Светлина Режими,Далечински Управувач,Ноќ Осветлување,Расположение Партија Средин?

43 см Светлината Коцка Лед Промена на Бојата, 16 RGB се Прилагодува Светлината Бои, 4 Светлина Режими,Далечински

Buyers rating:
DEN 3117.60

Количина на стоки

1.Заштеда на енергија, заштита на животната средина, ниска употреба на јаглерод : изграден во висок квалитет на литиум батерија, ниска потрошувачка на енергија, трае до 8-12 часа. 2.Висок степен на PE пластичен материјал се користи за да се спречи паѓање и паѓа, водоотпорен и сончање.Шарени, визуелно уживање : 16 боја на избор, 4 флеш режими на блицот. 3.Интелигентни далечински управувач, лесен и бесплатен : опремени со инфраред индукција далечинска контрола, можете да изберете слободно.DC главата водоотпорен, прашина-доказ гума приклучокот, DC полнење џек : долниот дел е направен од шприц материјал, кој е издржлив и да падне доказ. 4.Шарени живот, мора да биде сестран : може да се широко се користи во затворен и отворен простор, дома, бар, КТВ, и разновидност на рекреација и забава места. 5.Висока осветленост LED чип светилка мушка енергија, заштеда на енергија и заштита на животната средина, научни позиционирање на светилка мушка положба, формирање 3 D три-димензионални дистрибуција, ефикасно спречување блескави и да ги елиминираат визуелна замор.Опис на производот Опис : Овој производ изглед е високо-одделение, убава, роман, заштита на животната средина, богата со промени, може да бидат заменети со далечински управувач, адаптер.По стартување на апликацијата префрлување, 16 различни светла може да биде автоматски се менува, и пауза за да го заклучите одредена боја.Напредни визуелно уживање додава шарени живот.Школка на производот е направен од ЈП заштита на животната средина материјал.Таа има различни стилови.Можете да го изберете ја вашата омилена боја и режим според вашата желба.Користење на RGB принципот на LED боја режим, можете да користите далечински управувач за контрола на бавни и брзи промени на бојата, вклучувајќи црвена, портокалова, жолта, зелена, зелена, сина, сина, виолетова, седум бои и светлина, и исто така, може да бидат поправени во одредена боја.Тоа може да се користи како декоративни ламби во дом, бар и хотел за да се подобри квалитетот на живот.Тоа исто така може да се користи за да се разубават околината на градот патот.Тоа има предности на романот стил, погодно за транспорт, лесно фиксација, без страв од паѓање, сонце и дожд триење.Спецификации : Напон : 110 VСтруја : 200m AФреквенција : 60 HZГолемина на : 43.5 * 43.5 * 43.5 cmТежина : 4.8 kgвреме на Полнење : околу 4-5 часаРаботно време : 8-12 часаИнфрацрвениот далечински управувач агол : 360Инфрацрвениот далечински управувач растојание : 8-15 милиониМатеријал : ЈП водоотпорен material Packing листата : 1 x LED плоштадот столче за заштеда на енергија прозрачна коцка1 x Инфрацрвениот далечински управувач1 x USB конекција1 x инструкции1 x Приклучокот.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат